Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha a pároddal állandóan...

Zavar, ha a pároddal állandóan flörtölnének facebookon?

Figyelt kérdés
Kirak bármit és egyből 5-7 kispXcsa lájkolja és kommentelgeti (félreérthető megjegyzésekkel).
2011. máj. 31. 23:01
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
76%
Nekem kb. tavaly ilyenkor volt a párommal egy óriási balhénk, ugyanis a volt női meg a "rajongói" folyamatosan írkáltak neki nyilvánosan mindenféle baromságot. Pl. kiírta, h. kapcsolatban van velem, és akkor ilyeneket odaírt az egyik, hogy "megcsaltál?!"... a top azonban az volt, amikor egy olyan exe érdeklődött a hogyléte (!!) felől (akkor épp megfázott) az üzifalon, aki egyébként elég csúnyán elbánt vele... (azért igazolta vissza amúgy ezeket az ismerősnek jelöléseket, mert nem akarta őket megbántani, meg magyarázkodni, hogy most igazából miért nem "akarja" ismerni őket). Mindegy, itt kicsapott nálam a biztosíték, hogy miért ilyen ótvar emberek az ismerősei, meg minden, a vége az lett, hogy inkább törölte magát fb-ról, azóta sem jelentkezett vissza.
2011. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
43%

sztem nincsenek nagy gondok, mert mindenki flörtölget picit hiába él kapcsolatban , ez természetes. ártatlan flörttel nincs is semmi gond, kell is,hogy picit még függetlennek és vonzónak érezzük magunkat...annyi a különbség,hogy amíg mondjuk a kérdező a buszon csinálja, addig a pasi a facebookon és annak van nyoma és látod, a másikat meg nem..


ettől függetlenül engem is baromira idegesítene és biztos, h szólnék neki, h álljon le a jópofizással,mert valószínű,h provokál téged :S lehet, h nem direkt és nincs benne különösebb rossz akarat, de sztem van benne vmi " látod h tapadnak rám a csajok, bármikor bárkit megkaphatnék "

2011. máj. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki szeret valakit akkor ahhoz a tisztelet is hozzátartozik.A minimum tiszteletbe pedig beletartozik hogy nyilvánosan szinte az egész világ elött nem flörtölget mindenféle ribikkel,mert azzal téged alacsonyít le és aláz meg,ráadásul mindenki szemeláttára.Bármilyen jó is a kapcsolatotok,ez vagy nagyon gyerekes,vagy nagyon valami nincs rendben veletek,ugyanis azt hogy ti otthon együtt jól vagytok,azt az idegenek nem tudják,és a nyilvános flörtölgetései miatt téged nevetnek ki! :-(
2011. máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Nála sem és nálam sincs kint, hogy kapcsolatban van. /Ezt én nem akartam, nem szeretem az ilyet akik számomra fontosak tudják nem kell az életemet végigkísérnie minden ismerősönek./

Egyébként nekem is ez a problémám, hogy már-már alpári, közönséges ismerősei is vannak és ez nemhogy vonzóvá teszi számomra, hanem pont az ellenkezője. Amikor kérdeztem hogy őket egyáltalán miért fogadja el akkor az volt a válasz, hogy "ismerősöm ismerőse, látta őket ugy egyszer, meg bejelöltek, most legyek bunkó?."

És mostanában párom rákapott, hogy mindent kiír üzifalra (jó nem a gáz szinten mindent hanem 3-4 naponta valamit) Rólam is ki szokott írni, hogy ha épp nem vagyunk együtt hogy hiányzok neki ilyesmik szóval minden "rajongója" tudja, hogy létezem.

Multkor kiírta, hogy milyen jó az uj albink és hogy jó választás volt. /Erre jöttek a kommentek, hogy pedig hozzám is költözhettél volna -nekem van szabad ágyam -rosszul döntöttél, mert velem kellett volna összeköltöznöd stb.stb. már már megalázó kommentek számomra. És ahelyett, hogy "helyre rakná" a kiscsajokat normális stílusban válaszolat és nem tehetek róla, de ez engem nagyon idegesít. És már ugy vagyok vele hogy ezek után már csak azért se tegye ki hogy velem van kapcsolatban, mert ez nagyon megalázó számomra.

2011. jún. 1. 00:09
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez egy elég hülye helyzet. Már az is elég ostoba dolog, hogy a párod ilyen "az ismerősöm ismerőse, akit egyszer majdnem láttam" típusú embereket gyűjt be. Az ember "valódi" ismerősei ugyanis viszonylag ritkán szoktak ilyen rámenős bunkók lenni, főleg ha tudják, hogy semmi esélyük.

A lányom egy időben játszott egy csomó Face-s játékot. Ennek révén egy csomó vadidegen jelölte ismerősnek, meg szomszédnak a játékban. Visszaigazolta őket, mert kellettek a játékhoz. Az adatlapján kint van, hogy kapcsolatban él, néhány ilyen "ismerős", mégis olyan pofátlan, nyomulós kommenteket írt a képei alá, meg az üzenőfalára, hogy utána nem győzte tiltani, meg törölni őket. Megtörténik most is, hogy az ismerőseitől "udvarlós" megjegyzéseket kap;többnyire valami kedves, de határozottan visszautasító választ ír. És sem konfiktusa nincs a párjával, sem rossz érzés nincs emiatt egyikükben sem.

2011. jún. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
14%
A facebook arra való
2011. jún. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
39%
Nem zavar, nem a tulajdonom. Sőt, inkább megerősítene, hogy milyen jó csajom van.
2011. jún. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy zavarna, nem tudom. Nincs facebookon ezért nem is létezik, nem kell aggódnom (:
2011. jún. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
84%

Itt nem a kis.p.csákkal van a baj, hanem a pároddal. Miért rak ki mindenfélét, amit "lájkolnak"?

Egyébként meg nehogy már valami tizenévesekre legyél féltékeny?!

Én inkább élvezném a helyzetet, hogy olyan párom van akit bírnak még a kiscsajok is:D

Nekem olyan párom van mondjuk hogy annak idején a a gimiben mindenkinek Ő kellett volna...azóta is van, hogy megyünk az úton s egy egy tizenéves kis csaj odaköszön neki olyan kis bájosan. na ezeken szoktam én röhögni:D

2011. jún. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
47%

Én nem tűröm az ilyeneket! Amikor még csak iwiw volt, az ilyen hülyéket tiltottam, vagy letöröltem a párom iwiw-jéről.


Mostmár fent van facebook-on is, érdekes módon senki nem írosgat neki félreérthető dolgokat. Természetesen ő is nagyon illedelmes, mindenkit visszajelöl, de tudja jól, ha vmi kis k*rvát meglátnék, repülne! (mármint a csaj :D)

2011. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!