Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha a pároddal állandóan...

Zavar, ha a pároddal állandóan flörtölnének facebookon?

Figyelt kérdés
Kirak bármit és egyből 5-7 kispXcsa lájkolja és kommentelgeti (félreérthető megjegyzésekkel).
2011. máj. 31. 23:01
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
84%

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:46



A párod kimehet pisilni anélkül, hogy megkérdezné?

2011. jún. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

8:46 vagyok


Ő a férjem, úgyhogy NEM!!!

:D:D:D

2011. jún. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy olyan barátom, akivel nem facebookon, hanem élőben flörtöltek folyton a csajok. Elmentünk egy buliba, elmentem venni magamnak italt, 2-3 perc nem telt el, már azt láttam, hogy valaki előtte táncolgat, nézi őt, odamegy beszélgetni stb. Hát, engem nem zavart, hanem azt éreztem, hogy nagyon jó pasim van, akiért megőrülnek a nők, de csak az enyém:)
2011. jún. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

A férjemet a melóhelyén körüldongják a csajok. De szó szerint. Neki öntik ki a lelküket, vele beszélgetnek. Az más kérdés, hogy a legtöbb pasi a munkahelyén tök idióta, fogalmuk nincs, hogyan kell egy nővel értelmesen beszélgetni. A legtöbbjüknek az, ha szóba áll velük egy nő, az már felhívás keringőre...

Na mindegy. A férjem meghallgatja őket, elmondja a véleményét. A csajok meg csokit vesznek neki, elintéznek neki dolgokat melóban -pl. ebédjegyet szereznek aznapra-, szóval odáig vannak meg vissza. De nem zavar. Jó tudni, hogy irigykednek rám, amiért ilyen csodálatos férjem van. Van olyan csaj, aki meg is mondta, hogy ha nem lennék, akkor ő már rástartolt volna a férjemre. De tudom, hogy a férjem engem szeret. Nem vagyok féltékeny, mindig meghallgatom, mi történt a melóban. Ha véletlenül valamelyik csaj kicsit túlzásba esik -pl. melón kívül telefonál-, akkor azt természetesen szóvá teszem, és a férjem is szól az illetőnek, hogy azért ezt mégsem kéne.

2011. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

mark86


ha az én barátnőmnél bepróbálkozik valaki,akkor azt neki kell megoldani,ha a közelében vagyok akkor is!

néha szól hogy állítsak le valakit,de mondom neki hogy kezelje ő a dolgokat,mert ha nem vagyok ott akkor mi van?

imádok röhögni az olyan férfiakon akik egyből leszámolást akarnak rendezni ha ránéz valaki a párjukra,a csajnak meg tetszik a szitu és simán belemenne ha nincs ott az ura! :D

persze az erőszakos,túlzó közeledést én rendezem el,de ha flörtölni akarnak vele akkor álljon a sarkára hiszen ő is ember,önálló akarattal,nem a tulajdonom! ha szeret,nem tűri az ilyen közeledést! ennyi!

2011. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Jól mondod, mark!


-a 8:46-os

2011. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

mark86


köszi,kedves 8:46-os,örülök hogy egyetértesz,csak az a baj,hogy te pont fordítva csinálod,tehát a párod helyett oldod meg a dolgot,miért nem ő törli az ilyeneket,jobban esne nem? jó lenne látni ha ő törölné és nem neked kéne "védeni" a kapcsolatot az ő oldaláról is elvileg.

vagy én látom rosszul?

:)

2011. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad van!:D Töröltettem! Vele!

Egyébként én is azon a véleményen vagyok, hogy ő rendezze a dolgot, pl én sosem írnék senkinek, hogy "hagyd már békén a párom", vagy hogy "én is vagyok, hahó!!"

Meg célozgassak, olyan kiírásokkal, hogy nyíltan üzenek neki a falon, hogy "....bla-bla-bla, SZERELMEM!"

Neeeeeeeeeeem, ilyet soha nem tennék! Szerintem ennél megalázóbb nincs!

Intézze el ő!


Csak ugye a kapcsolatunk elején rá kellett kérdezzek ki kicsoda, mi a helyzet, aztán tudatni, nálam hol a határ. És persze nem én töröltem a tudta nélkül, hanem szóltam neki, hogy ha ez+ez nélkülözhető, akkor nem bánnám, ha nem látnám feleslegesen a képüket, meg a soraikat rendszeresen.

Így ő törölte végülis.

Egy a lényeg: hogy ő tegye!


De képzeld! Volt olyan marha nőszemély, aki többször is visszajelölte! :D Hát, na jól van, van akit hagytunk....amíg nem írosgat. És nem is tette. Csak fent van, mint a többi ismerős.:)

2011. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

mark86


na értem már! :)

sok boldogságot mindenkinek! :DDD

2011. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

mekkora átok ez a facebook, 5 éve még semmi ilyen jellegű gondunk nem volt..

most meg a volt barátom kiírásait látom, amerre csak nézek..

2011. jún. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!