Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nejem azt kéri tölem,24év...

Nejem azt kéri tölem,24év után/én45 vagyok 2gyermek/, hogy nyitott/vagy milyen/házasságba menjük át,1jobbra, másik balra menjen, legyen barátnöm, mert ö már szerelmes, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 06:55
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ez eléggé logikus, tényszerű írás.

nekem tuti nem menne.

2011. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
21%
Nem kell rögtön válásra gondolni, főleg nem 24 év után. Aki azt mondja hogy legalább a becsületed maradjon meg, az nem sokat tud egy igazi, mély kapcsolatról. Ha szereted, igen is, küzdj érte. Biztos fáj a mostani helyzet, de ha túljuttok rajta, még lehet hogy van együtt boldog 24 évetek. Én a helyedben engedném had próbálja ki a feleséged amit akar, és lehet hogy rájön, nem is olyan jó ez a nyitottság. Arról nem írsz, hogy te benne lennél e más csajjal a szexben. De lehet hogy te is kipróbálhatod, és akkor az asszony fog könyörögni, hogy inkább maradjatok csak kettesben. A legfontosabb pedig, hogy gondolkozz el, és beszéljetek róla, hogy mi vezetett ide az asszonynál. Próbálj változtatni! Ha feladod az elején, akkor nem vagy igazi férfi, szerintem. 37/nő
2011. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Nem igazi férfi, mert nem akarja engedni, hogy a felesége mással szeretne kavarni! Az igazi férfi átengedi a partnerét másnak, hogy aztán megbocsájthasson neki és visszafogadhassa. Gratulálok előttem szóló!
2011. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
lányom20,fiam23éves,azt mondta tegnap,hogy elakarja mondan nekem,hogy csinálták!!!!!!!!!!ha ugy,mint velem,az azt jelent:amit eltudtok képzelni!!!!!már nem birom idegileg,nem hiszem el,hogy velem történikcsak nekik éltem,mindent megkapot,a legszebb dolgokat,csk boldog legyen
2011. jún. 2. 09:57
 25/48 anonim ***** válasza:
40%

vérzik a szívem, Kérdező. :(

de - most nagyon szenvedsz- de mi, itt kívülről,

mi látjuk, hogy Te vagy az igaz ember,

végsőfokon a Győztes.


József Attila

KÉT HEXAMETER


Mért legyek én tisztességes? Kiterítenek úgyis!

Mért ne legyek tisztességes? Kiterítenek úgyis.

2011. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Még el is mondaná? Mit képzel magáról?


Aki pedig azt írja, hogy kűzdjön meg a férfi ebben a helyzetben a feleségért az egy dolgot felejt el. A párbajozást 150 tiltják. Másmilyen küzdelem pedig elképzelhetetlen.

2011. jún. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Tényleg elgondolkodtató, hogy ha annyira szerelmes másba állítólag, akkor miért nem válást kér, és miért nyitott házasságot. Szerintem is az van ebben, hogy ragaszkodik Hozzád. Nagyon jókat írt az első oldalon 46/N, szerintem is próbáld visszahódítani. Bár tudom, hogy ez elég szar lehet azzal a tudattal, hogy ő azt mondta, másba szerelmes - de ha konkrétan meg nem csalt, én biztos megpróbálnám. Ha viszont már megcsalt, én válnék. Nyitott házasságba nem mennék bele, undorítónak tartom. max. akkor lenne helyes, ha Te is ezt akarnád, de te nem ezt akarod. max. belenyugodnál a kedvéért, az meg nem ugyanaz.

30/N

2011. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

",azt mondta tegnap,hogy elakarja mondan nekem,hogy csinálták!!!!!!"


úhh ez azért nagyon durva. De nem lehet, hogy csak kavar, kamuzik, és csak féltékennyé akar tenni? Mert ez megint érdekes, miért dörgölné az orrod alá, hogy hogy csinálták, ha nem direkt bosszantani akar???? HA tényleg nem érdekelnéd már, simán elválna, és nem traktálna a részletekkel. (Amik vagy igazak, vagy nem...)

2011. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert bizonytalan.Hiába szerelmes,azért a régi megszokottat se akarja felrúgni,meg aztán a 24 év,2 gyerek,ezer szál köt össze titeket.

Ha elviselné,hogy neked is legyen valakid,valószínűleg már nem jelentesz neki sokat, mint férfi, de attól még szerethet...

Amúgy Te mit érzel?Érzel elég erőt,hogy visszahódítsd,mert egy nyitott kapcsolat elég megalázó,pláne, ha te még szereted,és nem akarsz más nőt, így azért csak egyik oldalról nyitott...

Vagy még 1 ötlet: állítsd döntés elé, ha a szerelmét választja, fel is út le is út, de ha téged szakítson a palival,és próbáljátok rendbehozni a házasságotokat.

Sajnos már van tapasztalatom e téren.Az én történetem,hátha tanulsz belőle,és segít...

Engem a férjem csalt meg,ráadásul már évek óta ismerte a nőt,és a párját,akik 17 évvel fiatalabbak mint ő...Barátságból viszony lett,és már a nő fel is csináltatta volna magát vele,annyira belezúgott...

Azzal jött nekem(késszúrás a szívbe) hogy már jön az

UTÁNPÓTLÁS! A férjem persze semmit se szólt ezekről a dolgairól, a nő élettársa hívta fel rá a figyelmemet.

ha nem teszi,már lehet,hogy egy pár,közös gyerekkel.

Így viszont elküldtem, 10 napig gondolkodtam,és adtam egy esélyt neki,szakított a nővel.Gyereknek se híre,se hamva hálistennek!!!

Azóta is boldogan élünk, bár nagyon fáj ,amit tett, örökké seb lesz a szívemben...

viszont a nőnek se lehetett könnyű,mert b.-ta a csőrét,hogy hiába fiatal,mégse ő lett a "befutó",még hónapokig kavart...

2011. jún. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Ja,és mi is 23 éves házasok voltunk ekkor,két felnőtt gyerekkel, 42-43 évesek.
2011. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!