Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nejem azt kéri tölem,24év...

Nejem azt kéri tölem,24év után/én45 vagyok 2gyermek/, hogy nyitott/vagy milyen/házasságba menjük át,1jobbra, másik balra menjen, legyen barátnöm, mert ö már szerelmes, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 06:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
tegnap ellöt 3.kérésemre eljött oda/barátom nyári táborába/ahol aludtam,mikor megint,kiszekált aházbol,vacsora a teraszon,beszélgetés/sok/,alvás helyett,akarta...,reggelig meg se áltam,szép volt...tegnapeste bese feküdhettem a hit.ágyba,megálás nelkül csak mondta a rosszat rám,akkor mire volt jo az a görbe est,mit akart elérni vele,reményt adott,vagy1utolso emléket?
2011. jún. 3. 12:54
 43/48 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

vele kéne megbeszélni, teljesen zavart a csaj, mi nem értjük..

nehogymár te költözz el!

2011. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

nehogy már te elköltözz! menjen el ő ő csal meg...

és te maradj a gyerekekkel, a lakásban!

Te el tudod őket tartani, és jó példát is tudsz mutatni. A feleséged fordult el a családjától más férfiért, költözzön ahhoz! Pláne el sem tudja tartani magát..

Nehogy már még ki is rakjon téged! Menjen ő, a nyitott házasságot meg felejtse el!

Nála azt jelenti a nyitott házasság, hogy ő lefekhet mással is, mégis élvezheti a házasság előnyeit, fizeted a számláit, bárikor találkozhat a gyerekeivel: de ez arra szólt, ha tartja a szerződést. Házasságot kötöttetek,, sírig tartó szerződést. Ha ő ki akar lépni, akkor a hátrányokat neki kell viselnie. Felajánlott neked egy kompromisszumos megoldást - de te nem, fogadtad el, nagyon helyesen, mivel rád nézve nem volt semmi előnye.Így ő szerződést szeg, tehát ő viseli a hátrányokat. Nehogy már te finanszírozd, hogy ő mással szerelmeskedjen! És még kínoz is vele! Dobd ki és kész! Én korábban írtam hódítsd vissza de a részletek ismeretében téged jól átvertek.Az a lényeg, hogy te fizess, ő meg maradhasson a jóban, de legyen szertő is.És még kínozhasson is kedvére! Szerinted egy ilyen családban hány héten belül fognak megbetegedni a gyerekeid? Lelkileg vagy testileg? A barátnőm ugyan ezt csinálta, most nem tudják a lányát kikezelni a bulémiából. Kórházban van. Magára vette szülei kapcsolatának betegségét. Mondjuk, nekem is gyomorgörcsöm van egy hétig miután velük beszéltem. Ne tedd ki ennek se a gyerekeket, se magadat. A mama menjen a hapsikájához, vagy albiba, s majd aztán tárgyaltok. Pakoljon össze. Menjen a barátnőjéhez amíg talál albit!

Nem kell ez neked! Se a gyerekeknek! Minél előbb vetsz véget az áldatlan helyzetnek annál jobb.

Ha 3 nap alatt nem költözik ki, akkor kis bőröndben tedd ki a cuccát az ajtó elé!

A szép este?? Csak azért volt, hogy alhasson még nálad továbbra is..Hidd el! Nő vagyok, átlátok ezen. Megpróbálta, bejött.Ne engedd, mert elhülyítget még évekig, rámehet az egészséged, állásod, gyerekeid!

Költözzön el, s onnan majd visszahódít, ha akar.

Sajnos, tudom, hoyg nagyon rossz, de most már muszáj ezt megoldanod..mert neki az az érdeke, hogy húzza amíg lehet. De neked nem

Tudod: a foghúzás is fáj, de túlesünk. Nem megy az ízületünkre a beteg góc, ha kihúzták. De ha minden nap húznának rajta egy keveset, azt nem lehetne bírni.

2011. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló,igazad van!

És ez az utolsó mondat is nagyon bejött...

Elég aljas egy nő lehet a feleséged, ne haragudj,veled is "megcsalta" most akkor a szerelmét????

Kérdező,írjál majd mi a fejlemény!

Drukkolok!43/nő

2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
koszonom szepen mindenkinek a jotanacsokat,haza koltoztem a szuleimhez tegnap,nyugodtabban aludtam,de meg o jar az eszembe,faj a szivem korul,nem tudom meddeg tart,barataim mandjak1-2honap ,vagy ev,sokszor sirok ferfi letemre,most mar nem vihetek reggel be kavet,mikor kel,stb,stb,sok segitseget kapok,hogy talpra aljak,gyerekeimmel megbeszeltuk mily mondon fogom tamogatni oket/penz/SZIASZTOK.
2011. jún. 5. 11:48
 48/48 anonim ***** válasza:

jól mondják a barátaid, kell egy kis idő, míg begyógyul a seb. És utána meg fogod érezni, milyen jó oldalai vannak a magánynak. Mert vannak. Sok mindent csak egyedül lehet megérteni - a világ nagy titkairól, Istenről, az emberről.

Lehet, hogy ezért alakult ez így.

És jó, hogy a gyerekeid már nagyok, őket nem fogja megtörni már ez a hirtelen hóbortossá vált anyuka.

De most gyógyulj,hallgass sok szép zenét, mi a kedvenced?

nézd, ez milyen szép:

http://www.youtube.com/watch?v=eGPPDV8wBOQ

2011. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!