Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha kiderülne...

Mit csinálnátok ha kiderülne a párotok a kapcsolatotok elején hazudott?

Figyelt kérdés

A párom angol, 2 éve lakunk együtt. Munkahelyi kapcsolatbol lettünk. Elsö pillantásra szerelem volt. Csak hogy én házas voltam. De ezzel ö tisztában volt. Azzal is hogy fél évig húztuk így távkapcsolat mikor tudott jött. Ö az elejétöl azt mondta hogy egy hosszabb kapcsolata már egy éve vége szakadt, szóval egy éve senkije sem volt. Igaz fura telefonjai voltak stb... gyanakodtam is finoman rákérdeztem de tagadott mindig. Azt gondoltam beképzelem. Aztán megmondtam a férjemnek szétmentünk és én hozzá költöztem. Azóta is boldogan élünk, tudom hogy imád, bármit megtenne értem. De tegnap az öccsével beszélgettem a lelki problémájárol mikor szóba került a mi párkapcsolatunk is és valahogy a tesója kiejtette hogy milyen vicces volt mikor én a páromat hívtam de ott volt a csaja is. Erre kiderült hogy abban a fél évben míg a férjemnek nem mondtam el neki végig ott volt a csaja, és még Afrikába is elvitte akkor amire azt mondta hogy egyedül volt pár ismerössel.

Végig hazudott. Mindig bennem volt a gyanu de most már 100 %-ék. Söt a végén elöszedtem a gépéröl az afrikai képeket amiket én csak végig futottam, és pár képen a csaj is rajta van. (én soha nem láttam képet a csajrol) de tényleg ott volt.

Nem tudom hogy elmondjam neki hogy tudom vagy ne szóljak egy szót se. Mit tennétek? neki esnétek? Vagy csöndbemaradnátok?

Soha nem bántam meg hogy elhagytam a férjem nekünk nagyobb gondjaink voltak már, de iszonyu volt lelkileg az egész örlödés. Ház, férj munka mindent feladtam. neki meg csak egy csaj volt a többi minden az övé volt. Ö kénylemesen várt a csajjal az oldalán míg én majd meg pusztultam az örlödésben. Aztán mikor biztos volt hogy megyek csak akkor tette ki a csajt. Es nekem végig hazudott.

Most nagyon szenvedek, de nem tudom hogy kiboritsam-e a bilit vagy semmi értelme.


2009. márc. 18. 14:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
NEkem olyan termeszetem van, hogy kiboritanam a bilit-ahogy te fogalmaztal, hiszen megiscsak hazudott es en az ilyensmit nem toleralom. Nem szakitanek mostmar emiatt, ha boldogok vagyunk, de azert elmondanam h ne nezzen mar hulyenek...
2009. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Lehet, hogy csak azért volt akkoriban a másik csaj, mert nem volt biztos benne, hogy elhagyod a párodat.

Te sem tudtad biztosan eldönteni fél éven át.

Ettől eltekintve az angol hibázott azzal, hogy nem mondja el, de talán félt, hogy akkor elhagyod.

Ha viszont szakított már vele, mikor együtt lettetek, és azóta jó a kapcsolatotok, akkor szerintem nem kell ebből ügyet csinálni.

2009. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én biztosan kérdőre vonnám, csak úgy finoman. Hogy ő vajon mit tenne, ha kiderült volna, hogy...és elmeséled, hogy mire bukkantál rá. Felesleges lenne nekiesned. Vége van, és már nem fontos, de akkor is tudnod kell, hogy miért volt így, szerintem.
2009. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Vérmérséklet dolga...Elképzelhető, hogy egy "okos" asszony nem szólna. Te házasságban éltél, ő nem akart két szék közül a pad alá esni, megvárta amíg szabad leszel, aztán borított ő is. Lényeg, hogy most boldogan, szerelemben éltek. Ez is egy megoldás.

ÉN olyan vagyok, hogy nem tudnám magamban tartani. Úgy látom, Te sem. Lehet, hogy számodra jobb egy tisztázó beszélgetés. Lényeg, hogy indulatok nélkül, hisz kár lenne a boldog kapcsolatot egy balhéval mérgezni. ha amellett döntesz, hogy beszélsz vele, nyugodtan, de ha tározottan tedd. Mondd neki, hogy szeretnéd megkérdezni, kapcsolatotok első fél évében kivel járt, és kérd meg, h ogy az igazat mondja. KÉrdezd meg, mivel indokolja, hogy nem mondott igazat. iAdd tudtára, hogy ez volt az első, és egyben utolsó hazugság , a következőre nincs bocsánat, mert egy kapcsolat alapja a bizalom. Ha ezt eljátssza, nincs visszaút.

2009. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom csak a hazugság fáj. rettentöen szeret még a mai napig is. Miattam áthelyeztette magát hogy kevesebbet utazzon, mert elöttem járta a világot.


Csak annyira kényelmesre vette a figurát. Mikor elkezdtünk annakidején együtt dolgozni a férfi kollégáim kikérdezték és azt mondta nincs kapcsolata. Egyedül él, egy ilyen utazós életbe nem is férne neki bele stb... ès mikor elkezdtünk össze melegedni is azt mondta már egy éve vége a kapcsolatnak mert a csaj nem bírta azt hogy ö utazgat jobbra balra. De még is csak bírta.


Elhagyni nem hagynám, mert nagyon szeretem és ö is engem, csak nem tudom hogy csöndbe maradjak vagy sem.

2009. márc. 18. 14:23
 6/20 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Én is úgy hiszem,hogy azért nem mondta el, mert nem volt biztosa abban, hogy te is otthagyod a férjed!

Most nagyon szeretitek egymást, jó a kapcsolatotok, de bennem is ott lenne ez a szálka.

Nehéz dolog, hogy mit tegyél, de szerintem mégis jobb lenne elmondani, hogy tudsz a lányról.

Nem volt veled őszinte, de akkor még a kapcsolatotok sem volt teljes, te mással éltél.

Biztosra veszem, hogy meg tudjátok majd ezt beszélni, és idővel már nem fogsz rá haragudni.

Minden jót neked!

2009. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%

Ahogy eddig is írták,ez tényleg vérmérséklet dolga...Azt mondta,vár rád,de azért fenntartotta a menekülőutat...azért van ebben egy kis csalárdság is. Azt kell eldöntened,hogy ha tegyük fel,kérdőre vonod,mi az ,amit vársz a válaszától..ha azt mondja,nem volt komoly,csak úgy,az is elég szomorú,eszerint könnyen helyettesíthető lettél volna?

Ha pedig nem ezt mondja....

2009. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

Szia, fekete boru angol a baratod? Vagy angol-angol?

Hol eltek most?

2009. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Jobb lenne ha ezen veszekednénk egyett? vagy bölcsebb lenne csendben maradni?


Melyik lenne az okosabb megoldás.

2009. márc. 18. 14:42
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Ha eltudod felejteni, akkor ne mond el neki, de ha állandóan benned maradna, akkor beszélj vele erről, hogy tudod, de ezen túl vagytok, és minden rendben.

Te is megnyugszol, a kapcsolatotok is rendben marad.

2009. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!