Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lett a kapcsolatotok...

Milyen lett a kapcsolatotok összeköltözés után?

Figyelt kérdés
Mit csináltok együtt a szabadidőtökben? Mi csak itthon vagyunk :( Legtöbbször..pedig nem vágyom semmi nagyra csak kis séta vagy piknik..néha esetleg mozi vagy színház..de igazából csak filmet nézünk itthon, ami oké jó és legalább összebújva csak félek ,hogy unalmas lesz ,mert előtte meg mindenki a saját dolgával foglalkozik itthon és nem is sokat beszélgetünk. Szerintem ezért kellene kiszakadni egy kicsit, akár sétálni is vagy valami ,hogy akkor csak egymással foglalkozzunk :/ Ti mit/ hányszor csináltok kettesben?
2011. okt. 21. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk a -már férjemmel- az a pár év volt a "felkészülési időszak" a későbbi VALÓDI együttéléshez. (Gondolok itt házasság, család).

Valahogy mi "ösztönösen" tudtuk, hogy ez így jó, és mindent próbáltunk kihozni belőle. Elmentünk kirándulni, filmeket néztünk, főztünk együtt ... stb.

Most hogy családunk van, ha már megnézünk egy filmet közösen "nagy élménynek" vesszük :)))

Amúgy a ffiak szeretnek kényelmesedni, de ha unatkozol, dobj fel 1-2 ötletet, hogy menjetek el pl. csak úgy a mekibe, vagy vásárolgassatok karácsonyra ...akármi. Vagy menj egyedül/barátnőkkel , nyugodtan. Kell az is, néha, hidd el :))

2011. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Advocatus Diaboli válasza:
100%
Mi nemsoká összeköltözünk a barátnőmmel, és a tanácsom: ne akarjatok mindenáron egymással foglalkozni, mászkáljatok akár külön is, illetve igen, mozduljatok ki:) Nem baj, ha nem a másikon lógtok, hisz ráuntok a másikra. Mi például távkapcsolatban vagyunk, nyáron 29 napot együtt voltunk, és avége fele untuk. Nem mentünk sehova, filmeztünk, stb. Egyszóval pont azt amit ti. Úgyhogy ennyi a tanácsom:)
2011. okt. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sosem merült fel, hogy a párom unatkozna mellettem. Hazamegyünk, én is teszek-veszek, ő általában tv-zik. Nem unalmas neki, sőt. Legalább nem lihegek a nyakába, ki tudja szellőztetni a munkahelyi hülyeségeket a fejéből..

Mi elég gyakran eljárunk, hol együtt, hol a saját külön! baráti körünkkel, szóval meg sem fordul a fejemben, hogy unalmas lenne.

2011. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát én is megpróbálom hagyni legalább egy órát mikor haza jön és foglalkozzon magával..addig elmegyek sétálni ,mert nagyon szeretek sétálni. Én általában megyek egyedül mindenfelé és ez így jó is csak jó lenne ha néha csatlakozna.:/ Persze nem kellene a hét mindennapján hanem havonta egyszer-kétszer is elég lenne.
2011. okt. 21. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Június óta lakunk együtt a szüleimnél, augusztusban összeházasodtunk, remélhetőleg 1 hónapon belül költözhetünk a saját házunkba. Mostanában abszolút nem unatkozunk, felújítunk, így minden időnket a háznál töltjük, kicsit több a vita mint az elött, fáradtak vagyunk és feszültek, de ettől függeltenül minden oké. A párom ragaszkodó típus, szereti ha mindig ott vagyok mellette, de általában ha hazaér igényel fél óra egyedüli pihit, addig én kutyát etetek stb... elintézem a mosást meg ilyenek, addig ő pihen és utána újúlt erővel egymással foglalkozunk. Hétköznap tvzés, vagy tv mentes esték (ez a kedvencem, beszélgetések, vagy csak összebújúnk és szeretgetjük egymást) de hétvégén filmezés, kirándulás, séta, mozi. Szeretünk kimozdulni, jót tesz a kapcsolatunknak. Igazából negatív hatása nincs annak hogy együtt lakunk, mind a ketten igyekszünk úgy hozzáállni a másikhoz hogy jó legyen.
2011. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem volt unalmas, mi mind a ketten szeretünk elmolyolni a dolgainkkal. Azóta mi is családdá váltunk, hát visszasírom én is a közös filmnézést.


Hétvégente hazautaztunk a családhoz, kirándultunk, motoroztunk, sétáltunk, elmentünk olcsó kajáldába.

Hétköznap suli/munka után elvoltunk otthon, összejártunk a szomszédokkal vagy elmentünk külön programokra.


Nekünk főként a hétvége volt az aktívabb együtt programozás. Szerintem pont az a jó az együttélésben, hogy mindkét fél otthon érzi magát, nem kell senkinek megfelelni, viselkedni, egyszerűen spontán együtt vagyunk, még ha külön dolgokat is csinálunk a lakásban.

2011. okt. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Antimod ***** válasza:
100%

Egy éve lakunk együtt, szerintem jól sikerült. Igazságosan kell elosztani a házimunkát, elég időt szentelni a másikra is és magadra is. Nem mindig könnyű, de az idő úgyis megtanít rá.

Mi minden nap játszunk valami társast, ez nálunk a tévé. :) Néha nincs is másra idő, ha valamelyikünk későn ér haza. Hétvégén általában szervezünk közös programot, de sokszor foglalkozunk a saját dolgainkkal is otthon, egymás közelében.

2011. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is általában itthon vagyunk főleg ilyenkor amikor bejönnek a hidegek, de nyáron meg tavasszal minden hétvégén elmegyünk együtt bicajozni vagy motorozni vagy sétálni. Hidegben se Ő se én nem szeretünk kimozdulni, esetleg csak sétára, mert bicajon meg motoron hideg van. Régen még étterembe is eljártunk, de utána meguntuk, most ha hazaért a melóból, akkor Ő kb 2 órát netezik én meg addig tévézek, vagy esetleg együtt tévézünk, utána meg együtt vagyunk, szeretgetjük egymást. Szoktunk együtt főzni is, s közben beszélgetünk is.


25/N

2011. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KaTriinn válasza:

A folytonos filmnézés egy kis idő után unalmassá válik.

Ezt jó magam is átéltem.

De mi leültünk a barátommal, elővettünk egy lapot, ceruzát és megbeszéltük, hogy írjuk le, kinek mihez lenne kedve. Persze olyanhoz, amit ketten is csinálni.

Mi olyanokat írtunk le, hogy :

Mozi, utazás-túra ( mivel elég szép és nagy országban élünk, van mit látni [ nem Magyarország] ), biciklizés, autóskirándulás, kenuzás , konditerem ( mivel ott is kettesben lehettek és még a testnek is jót tesz ) , falmászás, barátok látogatása, vendégek fogadása-meghívása ( mivel néha jó kilépni a monotont életből és másokkal is beszélgetni ) , társasjáték/ps3 ( mi szeretünk ketten játszani a ps3-al is. Tök vicces golfozni vagy teniszezni, már biztos láttad azt az uj cuccot ) .


Sok mindent lehet csinálni és nem fontos a pénz sem ehhez. Ahhoz, hogy jól érezd magad a pároddal nem kell pénz! Ezek mi voltunk, de szerintem írjatok ti is egy ilyen listát, kinek mihez lenne kedve és valósítsátok meg! Akár egy utazás is valamelyik országba.

2012. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!