Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom az exének úgy köszönt,...

Párom az exének úgy köszönt, hogy csókolom, én ezért többször pofon vágtam (nagyon bánom), mit tegyek hogy megbocsájtson?

Figyelt kérdés

Semmit nem jelentett ez nála, szava járása..

Én meg féltékeny típus vagyok, mert apukám csalta anyut, a következő pasija is csalta/csalja, engem is csaltak.

Ő az egyetlen aki szeret engem, és aki nem csal, és én mégis ilyen szemét voltam vele. Úgy haragszok magamra.


2011. jún. 9. 16:01
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Most nem tudom magamat nem okolni:(

Nem ez volt az első eset, hogy féltékeny voltam..

A barátaival olyan viszony volt, hogy fogdosták egymás seggét, fiúk lányok egyaránt..ezért szóltam még az elején, abbahagyta.

Volt egy olyan kép, hogy egy barátnője nyalja az arcát, na ezért is haragudtam.

Ez az exe, meg még a kapcsolatunk elején odament hozzá(és én ezért maradtam úgymond még nekem idegen emberek között több órát), és elkezdett hisztizni, hogy miért velem van.

Nekem nagyon nincs önbizalmam. Honnan lenne mikor mindenki csak lehúzott? Nem volt előtte igazán normális kapcsolatom, szexuális életem úgy kezdődött hogy megerőszakoltak, most ezek után nekem sokat kell tanulnom.

És igen látom, hogy most nagyot hibáztam, de ha már azt mondta, hogy helyre hozható, akkor szeretném helyrehozni, és többet tenni, mint az, hogy bocsánat, tudja, hogy bánom.

2011. jún. 9. 16:22
 12/20 anonim ***** válasza:

Az ELSŐ pofon után 2 másodperccel elhagytalak volna.

Ne tegyél semmit. Szerintem jobb, ha megszabadul tőled.

2011. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ui:

*Nekem nagyon nincs önbizalmam. Honnan lenne mikor mindenki csak lehúzott?


Ez a TE problémád, a pasid erről nem tehet.


*szexuális életem úgy kezdődött hogy megerőszakoltak, most ezek után nekem sokat kell tanulnom.


Ha ez igaz, akkor a "tanulás" kevés. Kérj segítséget pszichológustól, mielőtt mindenkit elmarsz, mert akkor nem lesz kitől tanulni. Ha meg nem kérsz segítséget, magadra vess.

2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

hát nagyon bánt.. legjobb lenne Tőle segítséget kérni - Ő az aki szeret, és ezért Ő tud legjobban segíteni is Neked!

Mondd el neki, mennyire fáj, hogy ezt tetted, és kérd a segítségét!!!! hogy ne legyél ilyen hirtelen indulatból cselekedő. :))

2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy többet nem teszed meg. Ezt Te is nagyon jól tudod! Ne foglalkozz senkivel, aki őrültnek hív, vagy pszichológushoz küld. NE legyél féltékeny, nagyon szeret a barátod, hiszen azt mondta megoldjátok, nem adta ki az utad.

Megbánást mutatsz, tehát nincs itt semmi gond, idővel jobb lesz. Próbálj "rádolgozni az önbizalmadra. Ha attól jobban érzed magad, kedveskedj többet neki.

2011. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem először rendbe kéne hoznod magadat lelkiekben, és csak utána kapcsolatot kezdeni, mert amikor valaki úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy lelkileg teljesen labilis, és pl. ilyen kitörései vannak, mint neked, az egyik félnek sem tesz jót.
2011. jún. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

addig nem tud csak megbocsátani valaki, amíg megalázva érzi magát

te minél jobban megalázod neki magad, esdekelsz, miegyéb egy határig ő annál erősebb lesz és megbocsát

2011. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 napietus ***** válasza:
mindenképpen kérj tőle bocsánatot, már csak a lelkiismereted miatt is. talán megbocsát, én mondjuk is megbocsátanék, csak nem folytatnám Veled a kapcsolatot. de ki tudja? lehet máshogy dönt.
2011. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 napietus ***** válasza:
ja, és tényleg hozasd magad rendbe lelkileg, mert ennek így semmi jó vége nem lesz. ugye, Te is érzed, hogy nincs ez rendben így?
2011. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Persze hogy érzem, és higyjétek el, azon vagyok, hogy megváltozzak.

Még most egy ideig nem keresem, mert ezt kérte.

És tudom, hogy szerencsés vagyok amiért velem marad ezután is.

Hogy hülye vagyok e?! Nem tudom, de az biztos, hogy hülyeséget csináltam.

Biztos megfogjuk beszélni, mert mindent megbeszélünk.

2011. jún. 9. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!