Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy problémám, seg. ítenétek?

Van egy problémám, seg. ítenétek?

Figyelt kérdés

Kezdeném ott az egészet, hogy tudom, nagyon csúnya dolog beleolvasni a párunk e-mailjeibe, szégyenlem is, de most nem ez a lényeg. Ugyanis én nem azért olvastam bele, mert nem bízom benne és kutakodni akartam, csak kiváncsiságból. Hát inkább ne tettem volna.

Szóval az előbb megnyitva maradt a párom postafiókja, amíg zuhanyozott. Láttam benne egy levelet az anyukájától, a dátum kb akkori volt, mikor én először találkoztam vele. Csak kiváncsiságból nyitottam meg, kiváncsi voltam mit írt rólam. Az anyja más városban lakik. Az e-mailben azt írta le az anyja, hogy jól gondolja meg, hogy akar-e tőlem valamit, nagyon jóé gondolja át, mert egy kutyát nem lehet egész nap lakásba bezárni és biztos ő sem akarja, hogy 2 hónap alatt a kutya szétszedje a lakást. Szóval próbálta lebeszélni rólam. Igen, van egy kutyám, egy törpeuszkár, nagyon jólnevelt, okos kutya, mindig is be volt zárva 8 órára, míg dolgoztam, soha nem tett kárt semmiben. Azóta ideköltöztem a kutyával együtt, és a kutya itt sem csinált semmi rosszat. Azóta többször is találkoztam az anyukájával, nagyon összebarátkoztunk, úgy vettem észre, hogy nagyon szeret engem, többször mondta is, meg úgy is viselkedett, mint aki örül, hogy együtt vagyunk és összeköltöztünk. De most mellbevágott ez egy kicsit, hogy az eleján szabályosan le akarta beszélni a fiát rólam. Annyira rosszul esik, tényleg nagyon szeretem, és nagyon jól megvagyunk itt, kutyástól, a párom is szereti a kutyust. De most nem is tudom, kicsit másképp állok az anyukájához, bár még nem ismert igazán, de akkor se szép, hogy ilyesmivel akarta lebeszélni rólam. És a párommal nem beszélhetem meg, mert nem akarom elmondani, hogy elolvastam azt az e-mailt, pedig tényleg csak kiváncsiság volt. Szerintetek, hogy viselkedjek ezután? Mondjam el, mégis?

Tényleg bánt ez az egész...


26/N


2011. jún. 25. 23:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*segítenétek

Csak így engedte kiírni a kérdést.

2011. jún. 25. 23:02
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele.
2011. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem ismert. Azóta ismer, és megkedvelt. Nincs itt gond.

Magadnak gyártod a problémát.

2011. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Ne mondd el, felejtsd el. Ilyen kis ügynek nem kell nagy feneket keríteni, csak felesleges balhé lenne belőle.
2011. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Felejtsd el az egészet,ha majd olyan korú gyereked lesz, mint most te vagy, neked is lesznek előítéleteid a párjával kapcsolatban. Hülyeség lenne ezen agyalnod!
2011. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem se foglalkozz ezzel,inkább örülj,hogy nem rosszabbakat irt akkor az anyja.A párod meg ezek szerint nem befolyásolható,ugyhogy megnyugodhatsz szerintem.Én a párom anyjátol jót nem is várnék sose.Az mindig az anyja lessz,és a nőktöl kezdve,az utolsó egy kutyakakiig védeni fogja.Felejsd el ezt,a párod meg inkább ne tudjon erröl,mert aztán jönnek a kérdések a bizalomrol.
2011. jún. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nálam az első benyomása az volt anyósnak: kisfiam, jól gondold meg akarsz e egy ilyen lányt magad mellé aki ennyire hisztis és gyermeteg stb


nem ismert még

azóta puszipajtások vagyunk és szó szerint

közös nőcis programok stb


ez legyen a legnagyobb problémád

2011. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha egy átlag anyósjelölt lenne, akkor nem érdekelne, de őt tényleg nagyon megszerettem, és úgy tűnt, hogy ő is engem. És akkor, azon az első találkozón, is nagyon kedves volt velem, szépen viselkedett, barátságos volt, utána meg ezt írta.

Akkor ezt nem azt jelenti, hogy most sem szeret?

2011. jún. 25. 23:13
 9/13 anonim ***** válasza:
Még nem is ismert akkor, amikor ezt írta. Az én anyukám is csak messziről szereti az állatokat, biztos, nem díjazta volna, ha a párom egy kutyával költözött volna be hozzám. Nem azért, mert a párom nem szereti, hanem magát azt a tényt, hogy állat van a lakásban. Lehet, ő is így volt vele. Ha pedig most már szeret, akkor elhiheted, hogy nem veled volt a gond! Ne mondd el, hogy elolvastad, de tényleg ne tedd! Én sem olvasom el a férjem akkori leveleit, amiket az együtt-járásunk kezdetén kapott anyukájától, mert sejtem, mik lehetnek benne. Szeretem és ő már a családom, no meg már a gyerekeink. Nem érdekel a múlt, csak a jelen és közös jövő.
2011. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%

Úristen .Bár ennyi problémám lenne az életben.

Bátorság kellett hogy ezt a hatalmas eget verő gondot kimered irni.

Hát remélem megoldodik.

Ja a multal nem érdemes foglalkozni,ha bevágodtál a kedves mamánál akkor nem tök mindegy mit gondolt rolad?

2011. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!