Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, ha a...

Titeket nem idegesít, ha a családtagjaitok belesznek a kajátokba?

Figyelt kérdés
Engem nagyon...Amikor eszünk egy csomószor van olyan, hogy ha nekik elfogy a kenyerük vagy a krumplijuk, akkor az én tányéromba nyúlkálnak. És ha szólok nekik akkor ők vannak felháborodva, hogy mit izélok, merthogy van még...Nem értem, ennyire lusták felkelni és szedni még...
2011. jún. 30. 15:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Én csak a férjemtől viselem el.
2011. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Szerencsére párom ritkán vetemedik ilyesmire, de nagyon utálom. Világ életemben irritált. Max kérjen egy falatot megkóstolni, de ne abból lakjon jól.

OFF: A másik az, amikor valamit közösen eszünk egy tálból és a másik a saját villáját/kanalát nyújtja oda nekem. Fujj. Ez is ilyen heppem, hogy nem eszek más evőeszközével, lehet az bárki.+ ha csokin osztoznánk, csak akkor fogadom el, ha törték és nem harapták+ nem szívesen eszek úgy narancsot, hogy más pucolta.

2011. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
43%
Én meg ahhoz a táborhoz tartozom, aki beleeszik a máséba. A kenyérre az az indokom, hogy ha nekem szükségem van még 2 falatra, akkor minek kezdjek meg egy egész szeletet, ha pl anyunak van. Más egyebet nem nagyon szoktam elvenni. De olyan van, amikor egy tányérból eszünk. Elég rossz evő vagyok. ha leülök valaki mellé enni és csipegetek az övéből, akkor talán eszek valamennyit.
2011. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Utálom,ha vesznek el a kajámból,mikor látják,hogy éhes vagyok,de van még úgyis,basszus..nem tudom miért vesznek el az enyémből.Rászoktattam apámat is,hogy szóljon,ha kér,de zavar,ha belenyúl a tányérba.
2011. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%

A férjemtől nem szeretem, mert néha olyan kajákat eszik, amit az enyémbe ne kotorjon bele :( Rá is szoktam szólni.


A gyerkőcöm más...kicsi még, és néha bizony kívánja amit anya-apa tányérján van. Igaz ugyanazt kapja ő is most már, de mégiscsak jobb anyáé :) Majd idővel szépen megtanulja, hogy nem máséba csámcsogunk bele.

2011. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem idegesít. Tényleg, ha neki egy falat kenyér kéne csak, akkor miért ne vegyen az enyémből.
2011. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%
Én ki nem állhatom, mondjuk szerencsére nálunk nem is szokás beleenni más tányérjába. Megmondom őszintén, engem arra neveltek, hogy ez illetlenség.
2011. jún. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Valóban illetlenség, de olyan jó!!!
2011. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Illetlenség a köbön!

Meg amitől még kiver a víz, amikor rokon jön és beleeszik -sutyiba, mert azt hiszi nem látják- a kajcsiba. Engem arra neveltek, hogy nem illik és "gusztustalan" is.

2011. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Lehet hogy illetlenség, de praktikus is tud lenni.

Pl.: anyuék eljárnak enni a munkahelyükről páran, és ott néha nem mindenki ugyanazt eszi, ha nem tetszik ami van, akkor általában rántott hús és sült krumpli van, és ilyenkor mindig körbekínálják egymást a krumplival. Ha valakinek nem kell, de van még, akkor azt odaadja a másiknak.


Nyilván a belenyúlok csak úgy dolog, bunkóság, én sem viselném el.

2011. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!