Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek példaértékű Norbi...

Szerintetek példaértékű Norbi és Rubint Réka házassága?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 19:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
De ha egy Norbi féle kérdésre jön a legtöbb válasz, akkor én a kardomba dőlők.
2011. júl. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%

Külső szemmel túlzottan tökéletes...Szerintem ilyen házasság nincs:S

Túl szép,hogy igaz legyen...

Meg számomra érdekes,hogy Réka olyan könnyen elnézte Norbinak,hogy megcsalta,és még ő kérte meg Norbi kezét...Hiszen 2. esküvőt Réka meglepetésnek szánta Norbinak..Akinek nem a boldogság látszott az arcán. Utána viszont jött a baba. Most mindenhol együtt mutatkoznak,hogy mennyire tökéletes a házasságuk. De ki tudja mi zajlik otthon?! Szeretnék úgy élni,mint amit ők mutatnak kifelé.:)

2011. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%
Annyira hányok tőlük, hogy ezt talán csak a Hajdú-Sarka undormány közeltíi meg.Egyik ismerősöm együtt szült Anyácskával.Alig szült meg, de Apácska(Norbi)megjelent, gyakorlatilag hozzávágta a sminkkészletet és üvöltözött, hogy szedje már össze magát, mindjárt itt vannak a sajtósok, majd csak olyan cikket engedet megjelentetni, amit ő írt ill. diktált le.Aztán volt pofája sírós arccal fotóztatni magát, hogy meghatódott.Ez volt az első gyerekénél Apácskának.Ez ugyebár a legfontosabb.Azt én is olyanoktól hallottam, hogy k...ni jár, akik látták.(remélem a többes szám látszott)Egy undorító kis egoista spur pitiáner alak.Aki felnőtt férfi létére Apácskának hivatja magát a feleségével nyílvánosan.Anyácskáról meg azért nem írok egy sort sem, mert ott már elszakadna nálam a cérna, az a nyomdafestéket tényleg nem tűrné, én meg nem lejáratni járok ide magam.
2011. júl. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
Nálam a példaértékű mást jelenthet mert az még csak a közelében sincs annak.
2011. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

72%-os

Mesélj

2011. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Én nem vagyok olyan típus, mint ők és a férjem sem, mi nem szeretnénk úgy élni, ahogy ők, más az életfelfogásunk, az életstílusunk, de ha ők így boldogok, jól élnek, megértik egymást, szeretetben nevelik a gyerekeiket, akkor az nagyon jó.
2011. júl. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem olyan, mint egy valamilyen gyümölcs: kívülről szép, fényes, egészséges színű, de belül rohad. Bár ezt csak a felvágásnál (életük igazi betekintésénél) derülhetne ki.


Sajnos szerintem sok sztár házassága/kapcsolata hazugságokon alapszik a külvilág felé.

2011. júl. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%-os vagyok.Mit lehetne hozzátenni szavakkal az irritáló mosolyához?
2011. júl. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%

engem nem érdekelnek a celeb házaspárok, szerencsére nincs tv-m...bár igy is témában vagyok...:-S

Én inkább a saját párkapcsolatommal törődök, hogy az legyen példaértékű majd a gyermekeimnek...

21-L

2011. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
39%
Számomra tudod mi a példaértékű?Az én házasságom.Kölyök korunk óta együtt vagyunk, és a mai napi is imádjuk egymást.17 éve.Na szerintem ez már valami.Celebékről:No comment...
2011. júl. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!