Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek példaértékű Norbi...

Szerintetek példaértékű Norbi és Rubint Réka házassága?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 19:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
90%

Túl idilliek, de ez alapján lehetnének akár példaértékűek is.


Csak azt nem értem, hogy mégis minek lett 3. gyerekük, mikor a szülés után pár nappal már az edzőteremben ugribugrizott anyácska. Értem én, hogy ők ebből élnek, de szerintem szörnyű álszent emberek azok ketten. És biztos vagyok benne, hogy ott Norbi az aki a főnök. És igen, mint a Hajdú-Sarka páros. Peti így-úgy, Kata betette a fenekét a "jóba" egy gazdag pasi mellé, szült neki 2 gyereket, és elcelebeskedik arról, hogy a kisgyerek éppen mikor büfizett. Na de az egyik vacsoracsata adásban mutatta meg, hogy mi is a felesége. Mint kb egy alkalmazott akinek Péter úr dirigál...De közben meg annyira idilli az életük. Na persze...Az összes celebet ki kellene lőni a Marsra.

2011. júl. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
minden a házasságuk, csak példaértékű nem...
2011. júl. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!