Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lánynak illik vinni valamit...

A lánynak illik vinni valamit ajándékba, amikor megy a párjához és otthon lesznek a szülei?

Figyelt kérdés
Már be lettem mutatva az édesapjának és az édesanyjának is. De most lesz először olyan,hogy hétvégén megyek és mindkét szülője otthon lesz. Vigyek valamit?
2011. júl. 7. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, valami apróság nem árt!
2011. júl. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell, ez már nem z elő találkozás, felesleges. Persze ha te mindenképpen szeretnél akkor biztosan örülni fognak neki, de kelleni nem kell.
2011. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mit vihetnék? (16/L vagyok)
2011. júl. 7. 20:14
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
nekem a jelenlegi párom hozott és nagyon örültem ő volt az első olyan férfi aki oda figyelt rám és néha meglepet egy egy csokikával. A szüleimnek is hozott az első alkalomkor ők is meglepődtek és nagyon örültek, hogy milyen figyelmes ember.
2011. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami apróságot vihetsz nekik nyugodtan. Lehet nem várják el, de jól fog nekik esni, hogy gondoltál rájuk. Főleg, hogy úgy veszem ki náluk töltöd a hétvégét.

Egy bon bon, vagy egy üveg bor a vasárnapi ebédhez. Ennél nagyobb semmiképpen nem kell.

2011. júl. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
egy üveg bor az apukának és valami bonbon az anyukának.
2011. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanazt akartam írni,mint a 20.16-os. Bonbon és bor. Hozzánk akárhányszor jött fiú,ha hoztak valamit,az mindig ez a párosítás volt! :)


26/N

2011. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha édesszájúak, akkor süthetsz valami egyszerű sütit is nekik.
2011. júl. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor először mentem a barátomékhoz, akkor vittem a szüleinek ajándékot. Persze azzal jöttek, hogy áh nem kellett volna, de láttam, hogy jól esett nekik. Az apjának egy üveg bort vittem, az anyjának valami dísztárgyat.
2011. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sütisütés jó ötlet, ha tudsz sütni. Ha nem, akkor pl. cukrászsüti is elmegy. Vihetsz pár gombóc fagyit.


Az apának mehet egy üveg pia. Az anyának egy csokor virág. Szerintem ez nem konzervatív. S nem kell feltétlenül azt csak pasinak adnia. Én elég sokszor látok vendégül különböző embereket, s az intelligensebbek hoznak valamit. Én mindig a virágnak örülök a legjobban. Annak van a legnagyobb gesztusértéke, szerintem.

2011. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!