Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vigyek ajándékba a családo...

Mit vigyek ajándékba a családomnak? 4 éve nem voltam otthon.

Figyelt kérdés
Külföldön élek és 4 éve nem voltam Mo-n. Anyukám és öcsém volt nálam látogatóba, de én nem voltam otthon. Most pedig hazamegyek 2 hónapra és nem tudom, mit vigyek nekik. Közben öcsémnek lett egy barátnője, akit nem is ismerek még. Anyukám 65 éves, öcsém 31, a barátnő meg 23. Gondoltam valamilyen márkás parfümre, de az olyan snassz. Mellé kellene még valami. Viszont a bőröndbe csak 23 kilót tehetek. Minden ötletet szivesen fogadok! Legyetek szivesek segiteni! Lehet, hogy az utazás miatti izgalom miatt nem is tudok rendesen gondolkodni és ezért nem jut eszembe semmi.
2009. szept. 3. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valamit a városról, vagy országról, esetleg egy jó külföldi bort, vagy kisebb képet, ami befér a táskába.
2009. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hol voltál/vagy kint, de annak a jellegzetességéből vigyél vmit. De szerintem úgyse az ajándék fogja őket érdekelni,hanem az,h mész:)

Unokanővérem idegenvezető, félévente 1hétre jön haza, mindig máshol van és mindig hoz vmi apróságot.

Egyiptomból hozott papiruszt, szkarabeuszt, apróságok, de ott vannak a polcomon és ha rájuk nézek mindig ő jut eszembe:)

2009. szept. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bibi05 ***** válasza:
100%
Szerintem vigyél az ország jellegzetes ételeiből(ahol laksz) pl.: én Spanyolban élek és én kagyló konzervet vittem meg fűszereket és elkészítettem otthon ezeket, mondjuk ez anyukádnak szerintem jó ajándék az öcsédnek meg olyan ajándékot vigyél ami hasznoslehet neki. Jobban tudnék segíteni ha tudnám mi az öcséd érdeklődési köre és milyen országban laksz.
2009. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az USA-ban élek.
2009. szept. 3. 15:55
 5/11 A kérdező kommentje:

Öcsém hobbija a motorozás és minden, aminek motorja van és benzinnel megy. Már vettem neki egy eredeti Harley-Davidsonos pólót és baseball sapkát. A barátnőről nem sok mindent tudok, de azt igen, hogy már együtt is laknak. Tehát nem csak egy futó kapcsolat.

Egyébként nagyon aranyosak vagytok, hogy próbáltok segiteni. Köszönöm!

2009. szept. 3. 16:01
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En olyan dolgot szoktam hazavinni, aminek orulnek. Anyukamnak borapolassal kapcsoltos dolgot, vagy ekszert (ennek orul a legjobban), apunak parfumot, tesomnak egyedi ruhakat es mindekinek viszek valami itteni jellegzetes edesseget.
2009. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőnek talán vihetnél valami jó kozmetikai terméket, amit itthon nem lehet kapni. Én ha külföldön járok, mindig olyat viszek haza ajándékba, ami itthon nincs :)
2009. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Édességet,amit otthon nem lehet kapni,az mindig nyerö!

Nkem a tesom tölem most cipöt,meg egy inget kért,olyat vettem,ami tuti nincs egy boltban sem.

Anyumnak meg füszreket,bör àpolo krémeket,parfümöt vettem.

Baràtnöjétnem ismered személyesen,akkor neki elég valami aprosàg.

2009. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a baratnojet meg nem ismered, neki olyan dolgot vigyel,ami semleges pl vmi kulonleges edesseget.
2009. szept. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Ha az öcsédnek egy iPhone telefont hoznál, szerintem elájulna a gyönyörtől (ez itthon nagyon menő és nagyon drága, de úgy tudom az USA-ban jóval olcsóbb)...


A barátnőjének lehetne egy MP4/MP5 lejátszót (kártyával bővíthető), ez is nagyon menő mostanság és tuti örülne neki...


Anyukád biztosan örülne egy ultrahangos mélymasszírozónak, amivel nagyon hatékonyan lehet a ránctalanító krémeket vagy bármilyen krémet a bőrbe masszírozni (pl. izületi vagy reumás betegségeknél is használják). Az USA-ban ebből is széles a választék, jóval olcsóbb, mint nálunk.

2009. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!