Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Független, erős nő, aki megél...

Független, erős nő, aki megél párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Még nem volt párkapcsolatom. Pedig nagyon vágyom rá.

Sok fiúnak tetszettem és sok tetszett nekem is, de vmi ok miatt nem jött össze. Sokáig gondolkodtam, h mit ronthatok el, mi az amit rosszul teszek, de belefáradtam.

Eldöntöttem, h mindenkitől független, erős, magabiztos nő leszek. Tanulni fogok, mindent megteszek, h jó életem legyen, szeretnék külföldre költözni Londonba, szeretnék sikeres lenni. Mit gondoltok erről?

Másrészről nagy gondom a szex... Még szűz vagyok, de minden porcikámmal vágyom rá, és sajnos nem csak erre hanem az érintésekre, csókokra is. Ezt, h lehetn leküzdeni?

19/L


2011. júl. 11. 20:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egyedül vagyok, és boldog vagyok. Tudom, majd többen kipszichoanalizálják, hogy nem is.


Okos ember tudja, hogy nem lehet kijelenteni, hogy egyedül egy ember csak szomorú lehet.


Persze vannak, akik bemesélik maguknak, hogy nem kell senki, így leplezve azt, hogy szerencsétlenek, de titkon vágynak rá. És vannak olyanok, akik csak párkapcsolatban léteznek, mert nem kedvelik önmagukat.


Ha te erre kényszeríted magad, és nem magától jön, akkor nem leszel boldog.

24/L

2011. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson leküzdeni, nem leszel egészséges, se boldog, kiegyensúlyozott, ha elfolytani próbálod azt, aki vagy.

Ez, hogy eldöntöd, hogy te majd egy egyedülálló, magabiztos sikeres nő leszel, bocs de marhaság.. Ezzel inkább megkeseredett


Az ember társas lény. Ne törekedja arra, hogy mindenkitől független legyél. Van persze, aki lelkileg vagy egyéb módon sérült..., annál megérthető a kívülállóság. De úgy tűnik, te egyáltalán nem vagy olyan, hanem teljesen normális.


Van egy mondás, ami szerint az a gond, hogy falakat építünk, pedig hidakat kellene. Ne falazd be magad!!!!!!! :)

2011. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
43%

19 éves korodban már így gondolkodsz?

Hát nem tudom mennyire egészséges ha egy nő vagy férfi egyedül éli minden napjait és csak a karrierre koncentrál?!

Még egy férfi csak csak,de egy nő nem vágyna egy érintésre vagy egy csókra vagy hogy néha egy kicsit kényeztesse valaki?!Hát nem tudom de tudod,de szerintem egy befutott karrierista nő nehezen fog párt találni magának!De te tudod!Jól gondold meg hogy ezt akarod e!Mert későbbiekben nem biztos hogy kelleni fog bárkinek is egy karrierista nő,maximum egy jó dugásra!Én nem tudnék így élni,ráadásul ha van egy jó férjed,az mellett is lehet karriert építeni!

2011. júl. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kategóriákba zárni sem nőt sem férfit.

Csak a mai filmek dömpinge akarja elhitetni velünk, hogy egy nő vagy sikeres karrierista vagy csak anyuka marad.

Én jogász lettem, de megutáltam. Menet közben valamikor megismertem a férjemet, aki aztán a lányom születése után nem sokkal meg is halt.

Az a szerencsém, hogy ugyan nem lettem karrierista és iszonyú sikeres, de tudok pénzt keresni és a lányom révén van saját családom is.

Nincsenek kategkóriák és csak sikeres vagy sikertelen emberek. Az élet vegyesen hozhat jót és rosszat.

Én a férjemet interneten ismertem meg, tetszett ugyan, de jobbról álmodtam. A valóság azonban az volt, hogy elkötelezzem magam mellette. Ki is tartottunk egymás mellett sokáig. Az a lényeg,hogy mindenkinek juthat társ, sajnos valamiben le kell engedni az igényeket.

Azt szerintem jól gondolod, hogy a nőnek is kell pénzt keresni, hiszen jöhetnek rosszabb idők is, mint nekem.

Nem kell erőltetni a karriert, a tanulás úgyis kevés hozzá, a karrier mitől is függ. Van erre egy jó mondás:

Légy jó helyen és jó időben.

Nekem ez nem sikerült, de pénzt keresni azért tudok.

Az idő és a körülmények sokszor magukról megoldanak mindent.

De a magánéletért is tenni kell lépéseket, nem maradj egyedül!

2011. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
55%
Én előbb találnék egy olyan párt aki ezt tudja tolerálni,mert nem minden férfi vágyik egy karrierista nőre!Pláne ha az már be is teljesedett!Én nem ezt az utat választanám,később ezt meg sínyled még!
2011. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 19 vagy, nem késtél le semmiről.

Én 21 évesen leltem meg a barátomat és utána vesztettem el a szüzességemet.

Még te is megtalálhatod az igazit és lehetsz sikeres meg minden

2011. júl. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy a nőknek az önmegvalósítás (legyen az bármi) kevésbé fontos, mint az, hogy legyen otthon egy pasi. Ez hihetetlen. Egy nőnek nem lehetnek álmai, mert megijed a férfi? Férfiakról van szó! Az nem férfi, akit megrémiszt egy sikeres nő!
2011. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vágynál rá, akkor lehetnél
2011. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy nem ilyen vagy. Mert vannak ilyen nők, talán valamelyikük még boldog is (?). Viszont te írtad, hogy nem csak a szexre, hanem az "érintésre,..." is vágysz. Szóval szerintem pont arra görcsölsz rá, hogy ilyen legyél. Bocsi, nem megbántani akarlak:) (és igazából fiatal vagyok, tapasztalatom sincs)
2011. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem késtél még le semmiről :) És nehogy azt hidd, hogy te vagy a rossz, hiszen sok fiúnak tetszettél. Lehet, hogy ők voltak a félénkek. Ne aggódj! Amúgy én is félek a házasságtól, hiszen a nőt eleve nagyon sokan alacsonyabb rangúnak, butának gondolják és csupán a gyereknevelést, a házimunkát és a főzést szánják nekik egy házasságban. Hát nem! Ez egy elég konzervatív hozzáállás! Ha te okos vagy, és karriert akarsz, legyen! Hajrá! Én is azt akarok.

Viszont attól még lehet családod, egy jó férjed, szerető gyermekeid, miért ne? Ráadásul London egy jó hely iylen szempontból főleg, megmondom miért: a királyné ott a főnök, aki a npket segítő törvényeket hoz, pl. ha elválik egy házaspár és a gyerek a nőnél marad, akkor a férj fizetésének 80%-át megkapják. Tök jó, mi? Így a férjnek "érdeke", hogy kedveskedjen, ne csalja meg a feleségét, hiszen így 50-50% jut a házastársakra fejenként. Anglia egy jó hely! Én is gondolkodom benne! Hajrá!

2011. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!