Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Független, erős nő, aki megél...

Független, erős nő, aki megél párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Még nem volt párkapcsolatom. Pedig nagyon vágyom rá.

Sok fiúnak tetszettem és sok tetszett nekem is, de vmi ok miatt nem jött össze. Sokáig gondolkodtam, h mit ronthatok el, mi az amit rosszul teszek, de belefáradtam.

Eldöntöttem, h mindenkitől független, erős, magabiztos nő leszek. Tanulni fogok, mindent megteszek, h jó életem legyen, szeretnék külföldre költözni Londonba, szeretnék sikeres lenni. Mit gondoltok erről?

Másrészről nagy gondom a szex... Még szűz vagyok, de minden porcikámmal vágyom rá, és sajnos nem csak erre hanem az érintésekre, csókokra is. Ezt, h lehetn leküzdeni?

19/L


2011. júl. 11. 20:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz. :P

27F

2011. júl. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Én is a karriertől válrtam a boldogságot, de az egy idő után kevés, kell a férj, gyerek szép élet párban!

Így ne öregedj meg!

Lehetsz beteg Londonban, és akkor mi lesz ápolónőt fogadsz??? Ez az egész terv amerikai filmból vett maszlag, mese, az élet nem ilyen, vannak buktatók, ahonnan egyedül nem lehet felállni! D-gni meg kell mert korán köszönt rád a menopauza!

2013. ápr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Mert neked egyedül nem sikerül, nem azt jelenti, hogy "párban szép az élet", hanem azt, hogy a TE életed szép párban.
2013. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Vicces, majdnem 2 év telt el mióta kiírtam ezt a kérdést. Azóta Angliában élek, Cambridge-ben, 21 éves leszek és sikeres vagyok abban,amit csinálok. Azóta voltak rövidebb, komolyabb komolytalanabb párkapcsolataim, de probléma megmaradt... Még mindig nincs senkim és vhogy úgy érzem be is rendezkedtem az egyedüli életre. És ez nem jóóó...
2013. máj. 12. 12:53
 35/35 anonim válasza:
És most mi újság veled kérdező?
2013. szept. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!