Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy megtaláltam...

Lehetséges hogy megtaláltam az igazit? 22 L és 5,5 év

Figyelt kérdés

5,5 éve vagyok együtt a barátommal, 17 voltam amikor megismerkedtünk, nekem ő az első komoly kapcsolatom. Barátom 7 évvel idősebb tőlem. Nagyon sokmindenben hasonlítunk egymásra (pl: szinte ugyanolyan gyerekkorunk volt, ugyanolyan családi háttér áll mögöttünk, hasonló csínytevéseket tettünk gyerekkorunkban, és hasonló rafináltsággal gondolkozunk vagy teszünk valamit) és nemcsak hasonlítunk, hanem az elképzeléseink a jövőről is hasonlóak. Pl : házassági kérdés, gyermekvállalás téma, üzleti lehetőségek, pénzkereseti lehetőségek stb.

Mind a ketten hűségesek vagyunk egymáshoz és őszinték már 5.5 éve. Mind a ketten egymás mellett változtunk meg. Ő mellettem nyugodott le és vált megfontoltabbá, kitartóbbá, hűségessé. Én pedig mellette lettem olyan amilyen vagyok. Szóval nem tudnám elképzelni nélküle az életem. De vannak olyan időszakok, amikor mi is veszekszünk, vagy megsértjük a másikat, és van, hogy eltelik 2-3 hét mire rendeződik minden. Ekkor kicsit távolságtartóbbak vagyunk és nem mutatjuk ki a másik felé hogy szeretjük. Vannak azonban olyan dolgok is, amelyek a mai napig zavarnak. Ezek többségének már rájöttem az okára. Azt hittem régebben hogy párom a hibás, de az anyja tehet ezekről. Elképzelhető hogy tudnánk egy életen át élni együtt?


2011. júl. 14. 16:37
 1/8 anonim válasza:
Ezt te tudhatod...
2011. júl. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne?De szerintem ezt neked kellene tudnod ne haragudjál!

Ha eddig jól meg vagytok és töretlen a sikeretek akkor miért ne?

2011. júl. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért 5.5 év a szép idő ám,főleg ha nem is voltak balhék,a kritikus pont majd 7 év környékén jön,azt mondják az okosok...
2011. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát érdekes téma ez a 7. év...Én csak a 8 évben hallottam h létezik ilyen elmélet :))) És ha vissza gondoltam akkor tényleg létezik ez a kritikus 7. év..:))

Szerintem igen, boldogan le tudjátok élni igy az életet, a kommunikációt soha ne hagyd h kihűljön, a puffogások meg maradjanak el.

2011. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amit leírtál az egy nagyon jó barátságra is igaz lehet, de ettől még lehet ő az igazi. Ezt neked kell tudnod, erre itt nem fogsz választ kapni, max. véleményeket.


De én kívánom neked, hogy ő legyen az igazi! :)

2011. júl. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ójajjj semmi sem biztos. De azért reménykedni lehet. Meg a hülyeségről leszokni, hogy pár hétig megsértődünk. Én most kezdek erről leszokni. Semmi értelme. Inkább elmegyek edzeni. És addig csinálom míg kezem lábam nem remeg. :D
2011. júl. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Senkit nem akarok "bántani" Egyik munkatársammal beszélgettünk a nyaralásokról, mesélte felesége elmegy barátnőkkel Ő meg haverokkal. Kérdeztem tőle, nem rossz így külön? Aztán elmesélte, hogy 18 éve vannak együtt 16 évesen jöttek össze, de már úgy megunta a 18 év alatt, ha soha többet nem látná, az sem érdekelné.
2011. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mi is passzolunk,mégis veszekszünk néha. mert sok a meló,mert válság van,mert hisztizik a gyerek és néha ezek miatt feszültek vagyunk. ez a normális hidd el. a fontos az h egy felé menjetek,h egyforma legyen az értékrendetek, a gondolkodásmódotok. ez meg is van. tökéletes kapcsolat meg nincs, de olyan igen ami már majdnem az :) ilyen a miénk. és ahogy olvasom,a tiétek is. hajrá!!!
2011. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!