Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 18 évesen korai ha azt érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen korai ha azt érzem hogy megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés
5 hónapja ismerem a barátomat és 4 hónapja járunk. Tudom hogy ez furán hangzik de nagyon komolynak érzem a dolgot. Van olyan köztetek aki korán házasodott és tartós kapcsolat lett belőle?
2011. jún. 11. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Mi 17 évesen ismerkedtünk meg, és mindketten éreztük, hogy ez nagyon komoly. Házasság is lett belőle, 5 év után, igaz, még koránt sem vagyunk 50 éves házasok, de pár év lement belőle :P Eddig még mindig nagy a szerelem ;)
2011. jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

nem korai, az igazit megtalálni nem a kortól függ :)

igaz én nem 18 évesen találtam meg, de anyukám 17 volt,mikor megismerte apumat, idén ünneplik a 25. házassági évfordulójukat :) és bizony ők egymásnak az igazi, még ennyi év után is látszik rajtuk :D

2011. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Természetes, hogy mindenki az aktuális párjában látja az igazit, kortól függetlenül. Mégsem jelentheti ki az ember a barátjáról/barátnőjéről, hogy úgyis szétmennek majd...
2011. jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4 hónap nagyon kevés egy ilyen komoly döntéshez. Természetes, hogy úgy érzed, örökre, fog tartani (és talán igen...) de azért ezt kétszer is meg kell gondolni. Szerintem elég lehangoló ha valakinek mondjuk 2x kérik meg a kezét, míg egyszer elveszik feleségül...


Nem a fiatal kor ellen beszélek mi is 17 évesen jöttünk össze (16 voltam mikor megismertem), de nem jegyeztük el egymást 18 évesen, mert átgondoltuk a helyzetet. Belátható időn belül nem volt esküvő, 1 éve voltunk együtt, "gyermekek" voltunk a házassághoz úgyhogy nem bánom. Szerintem várhattok még pár évet, gyűrűvel vagy gyűrű nélkül, végül is mindegy nem? az a lényeg, hogy szeressétek egymást:)

Sok boldogságot

21-L

2011. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy úgy érzed hogy Ő az igazi, mivel szerelmes vagy! Jól is van ez így, de még várjatok 1-2 évet az esküvővel, anélkül is lehettek boldogok együtt. Addig is éljen a vadházasság ;-)
2011. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!