Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttélés után távkapcsolat?

Együttélés után távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Párommal október óta együtt élünk. Talált munkát, eddig helyben dolgoztak, most pedig hetekig az ország másik felében lesznek elvégezendő munkák.

Fiatalok vagyunk, gyerek nincs.

Hogy lehet ezt kibírni?

Voltatok már hasonló helyzetben?


2011. júl. 18. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem, de a szüleim igen. Pontosabban apám nemcsak az ország másik felében dolgozott, hanem egy másik országban. De ezt úgy képzeld el, hogy huzamosabb ideig. 2-3 hónap..stb. A mai világban már azért eléggé fejlett a technika, tehát szerintem nem veszett dolog ez. :) Nehéz, de pár hét nem a világ vége! Kitartást és fel a fejjel!

20/L

2011. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! 3 éve vagyok együtt a párommal és ebből 9 hónap úgy telt, hogy heti 1x találkoztunk csak. Nagyon nehéz volt, főleg, h előtte hónapokig minden nap, szinte minden percben együtt voltunk...


Le kell valahogy kötni magad, telefonon sokat beszéljetek. Ha valóban szeretitek egymást, akkor átvészelitek. Meddig lesz így? Azért éveket nem hiszem, hogy én anno kibírtam volna... Nálunk sincs gyerek és mi is (viszonylag) fiatalok voltunk:)

2011. júl. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat és a biztatást!

5 hónapos próbaidős szerződése van, tehát ennyi a minimum idő amit így kell átvészelnünk

nagyon szeretjük egymást úgyhogy remélem kiállja a kapcsolatunk ezt a próbát

2011. júl. 18. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Szánj egy kis időt magadra: pihenés, olvasás, barátok, szórakozás, és nagyon hamar elmegy az idő. Mellette ha rendszeresen tudtok beszélni és találkozni, az mindenképp sokat jelent.

Tényleg elég hosszú idő, de nem megoldhatatlan, és lehet hogy csak még jobban összekovácsol Titeket. Kitartás!

2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!