Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig bírja a távkapcsolat?

Meddig bírja a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 hete vagyunk együtt.Szeretem, de még nem találkoztunk és egy darabig semmiképpen nem tudunk,mert Angliába ment dolgozni.Tudom,hogy bizalom nélkül nem megy..de nem nagyon tudok senkibe bízni.Talán ha mellettem lenne akkor még talán megtudok de így nehéz..nem akarom, hogy vége legyen a kapcsolatunknak..:(
2011. aug. 7. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok, de még nem találkoztatok? Valami netes szerelem?
2011. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy lehettek úgy együtt, hogy még nem is találkoztatok? Megbeszéltétek, hogy akkor mától igen? Ez nagyon irreális, és nagyon sok csalódást okozhat majd, ha végre tudtok találkozni.

Biztos velem van a gond, de nekem egy kapcsolat ott kezdődik, hogy találkozunk, beszélgetünk, aztán még többet találkozunk és beszélgetünk, és majd ha a közös testi vonzalom is megvan, és az első csók is megvan.. Nah az már kapcsolat szerintem.

Így, hogy még nem is láttad, ez elég furcsán hangzik, és ez alapján ugyan hiányozhat a másik, de semmi olyan, amit ne csináltatok volna addig, beszélgetni úgy is lehet, hogy kint van. A helyedben én csak akkor gondolkodnék igazán kettőtökön, amikor már találkoztatok is...

Mindenesetre kitartást.

2011. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Addig bírja míg szeretitek egymást:)
2011. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éve működik, bár mi hetente 1x tudunk találkozni 7-8 órát. Ráadásul a párom nincs is olyan messze mint neked, csak nem egy megyében élünk és nem ott dolgozik ahol ő él így sokat kell utaznia. Valójában ezzel megy el az ideje, és ezért nem tudok találkozni csak hétvégén. Nálunk ez az elejétől kezdve sajnos csak így működik, de már látjuk a végét hiszen jövőre összeköltözünk. :) Bizalom és szerelem kérdése az egész. Ha elég erősnek érzitek magatokat egy ilyen kapcsolathoz és a szerelem is nagy köztetek akkor a távolság nem választhat szét titeket nyugi! :)
2011. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
persze jobb lenne, ha előtte találkoztunk volna és beszélgettünk volna..igen netes dolog de sajnos nem tudjuk egyenlőre megoldani, hogy találkozzunk..
2011. aug. 7. 18:30
 6/10 anonim válasza:

hát figyelj, én távkapcsban most tartok 1 év 1 hónál a barátommal, aki am olasz és eleinte semmit nem beszéltem azon a nyelven. viszont mi találkoztunk és úgy jöttünk össze, mindenféle előre lebeszélt dolog nélkül.

benne van a pakliban a megcsalás is stb.

2011. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi lassan 1 éve vagyunk együtt, de mi eddig 3-4 hétvége kivételével minden hétvégét együtt töltünk, péntektől vasárnapig. Szerintem a kapcsolatotokban annyi lesz változás, hogy nem feküdhettek le mással, de nem fog hiányozni a másik ölelése, csókja, ahogy a hajadba túr, vagy a nyakadba csókol stb, mert fogalmad sincs hogy hogyan csinálja. Ha majd találkoztok... na utána elviselhetetlenebb lesz az egész. Így még nem tudod, hogy "mit hagysz ki". Egyébként hány évesek vagytok? És körülbelül mikor tudtok majd találkozni?
2011. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi 75 km re lakunk egymástól, ami másfél 2 óra busszal,. Veszprém Győr távolság.Egész hétvégén együtt voltunk, nemrég értem haza. Persze mi is össze akarunk költözni, de az még odébb van.Hát azért Anglia nagyon sok, de van egy példám. Ismerősöm tegnap jött haza megint, 3 hónapig nem látta a barátnőjét, Svédországban dolgozik, de azért güriznek, hogy saját lakásuk legyen. Szóval nem lehetetlen. Elég nehéz sokszor, de kitartás, kölcsönös bizalom, megértés, őszinteség. Sok sikert nektek:)
2011. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Párom olasz, Rómában lakik. Nem vagyok ellátva lóvéval, így örülök ha kb 2szer egy évben kimehetek oda. De nem ettől függ egy távkapcsolat. Naponta beszélünk, mindent megbeszélünk. Sajnos ki kell bírni. De egyáltalán nem lehetetlen.
2011. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Köztünk 220 km van kb. Eleinte 2 hetente tudunk találkozni, később inkább 3 hetente 1-2 nap. Vizsgaidőszakokan 6 hét volt.Nyáron is csak 3x tudtunk találkozni. Több, mint 1 éve vagyunk együtt és bírjuk,bár néha iszonyat elviselhetetlen a dolog. Nagyon szeretjük egymást.Bizalom,bizalom,bizalom. És bármi bizalmatlanság/gond felmerül,az meg KELL beszélni.
2011. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!