Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást ez nem zavarna? Elég...

Mást ez nem zavarna? Elég fura számomra. Mit tennétek vagy mondanátok, vagy gondolnátok?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok 7végén volt nálunk eg ycsaládi banzáj, és rajtam egy lila-fekete-fehér kockás rövidujju ing volt fehér sportatlétával...nekem nagyon bejön, ezüst láncot vettem fel mellé meg ezüst karkötőt. lehet szokványos de körülöttem senki sem hord ilyet, ezért magaménak tudtam a "stílust"

erre most átjön a sógornőm aki egy 29éves 80-90kgos nő, és rajta is egy ugyanolyan mintájú ing van fehér polóval és ezüst lánccal.... nem azért de eddig sose láttam ilyesmi ingben... amióta rajtam látta azóta van neki is... kicsit zavar... nem birom mikor valaki lenyúlja ami NEKEM tetszik, és ugyanugy "majmol"


2011. aug. 3. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
minimum felgyújtanám..
2011. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

kb 100.000 nőnek lehet ugyanilyen a ruhatárában.. lehet h neki előbb volt,és te majmolod őt. de ha így nézzük,te meg a divatlapban szereplőt majmolod mert felvetted


egyébként amikor leírtad a ruhát újra nekifutottam a kérdésnek,mert azt hittem fiú vagy. szóval jó stílus csakhát nem lányos..

2011. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 ji..... ***** válasza:
72%
Ez borzasztó.
2011. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
hát felénk meg mindenki ilyent hord...biztos tetszik neki is, én ezen nem akadnék ki, bár épp ezért nem vásárolok kínaiban, hogy aztán meg mindenkin olyant lássak viszont :D
2011. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem, engem nem zavarna, sőt inkább szórakoztatónak találnám, ha családon belül valaki utánozna, főleg, ha neki rosszabbul is áll.

Végülis az utánzás a hízelgés egyik formája :-)


Ha barátnő csinálná, az már inkább bosszantó mert könnyen előfordulhat hogy tökugyanabban a cuccban jelenünk meg valahol, és az már kínos.

2011. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

tehjóég :asd

a nőknek komolyan ez a legnagyobb problémájuk? üsd agyon egy péklapáttal

2011. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

És csak neked lehet ilyen cuccod?


Örülj neki, hogy tetszik másnak is a stílusod.


Egyébként meg jöhetsz hozzám fát vágni, mert látom, nagyon unatkozol.

2011. aug. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

normális kérdést tettem fel felesleges genyóskodni, aki normálisan válaszolt annak köszi.

nem nem ez a legnagyobb problémám, de miért a férfiaknak meg az a legnagyobb hogy milyen kocsi alkatrészeket vegyen stb az értelmesebb??????


és szerintem igenis nőies stilus mivel nem férfi inget hordok. főleg ha mások szerint is jol áll nekem

2011. aug. 3. 16:37
 9/20 anonim ***** válasza:
71%
örülj neki hogy másnak is bejön a TE stílusod!:D
2011. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%

Ez szörnyű :)

Amúgy el kell hogy szomorítsalak, de több mint valószínű, hogy nekem is van egy ilyen ingem.

Amúgy engem nem zavar, hogy valakinek olyan felsője van mint nekem. A barátnőimnek is van olyan mint nekem, de én kikötöttem ha azt a felsőt veszik fel akkor szóljanak mert akkor nem veszem fel. Nem zavar, hogy ojanja van csak egyszerre ne legyen rajtunk mert az kínos

2011. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!