Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok a helyemben?

Mit gondolnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A barátommal 4 éve vagyunk együtt, minden rendben velünk, együtt is élünk, naponta csomószor mondjuk egymásnak azt, hogy szeretlek, egyfolytában ölelgetjük egymást... stb, mindig nagyon várjuk, hogy a másik hazaérjen, meglepjük egymást, amíg nem vagyunk együtt addig is írogatunk egymásnak sms-eket, tehát a lényeg, ugyanúgy lelkesedünk egymásért, mint a friss szerelmesek, ezeket csak azért írtam le. (a szexuális együttlétek is nagyszerűek, beszélgetünk sokat mindenről...stb szóval tényleg olyan tökéletesnek érzem)

DE!!

Még régebben megengedtük egymásnak, hogy elolvassuk egymás naplóját, hogy amikor összejöttünk, mit gondoltunk egymásról, mivel egyikőnknek se volt benne semmi titok vagy ilyesmi, ez jó ötletnek tűnt.

Nekem tetszett is nagyon amiket rólam írt, csupa dicséret meg ilyesmik, de volt egy olyan sor, amin azóta se nagyon tudom magam túltenni, nem is értem... azt írta, hogy mennyire szeret, mindenkinél jobban odavan értem, velem akar élni, de közben olyan fura érzés, hogy nem érzi a lángoló szerelmet. És hogy milyen jó minden, igaz nem olyan nagykönyves, de azért jó...

nem tudom ,lehet hülyeség ezen problémázni, de ettől olyan érzésem van mintha csak így beletörődött volna, hogy velem van... mert mi értelme ha nem érzi "nagykönyvesnek"? Meg ez hogy nem érzi a szerelmet... szerintem ha valaki látja milyen tekintettel néz rám (meg én is rá), senki nem hinné ezt el, és annyira hihetetlen nekem hogy ezt gondolta!! És ha így van tényleg, van bármi értelme is szerintetek? Mármint az Ő részéről...

Egyébként kérdeztem tőle hogy ezt mire írta, és azt mondta, hogy azért írta, mert akkor haragudtam rá valamiért, és úgy érezte, hogy elveszíthet, és próbálta magának bemesélni, hogy nem is vagyok olyan jó, mint ahogy gondolja ...

Van ennek értelme? Ti elhinnétek ezt? Nekem fura nagyon, és nem értem...

Lehet, hogy ez így nem tűnik nagy problémának, de ha valaki elolvassa, kérlek írjon véleményt, mert nem tudom ezt magamban hova rakni...


Köszönöm!!


2011. szept. 2. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én hinnék neki. Én 3 éve vagyok együtt a párommal, bár még nem élünk együtt, szerintem a kapcsolat "lángolása" folyamatosan nő és csökken, ettől lesz dinamikus, és kiegyensúlyozott. (A mi esetünkben legalábbis ez van és én is ugyanazt tudom elmondani a mi kapcsolatunkról, amit leírtál a fentiekben a tiétekről) Mindenesetre nem szabad hagynod, hogy egy régi mélyhullám elrondítsa a szép párkapcsolatotokat, vagy bizalmatlanságot okozzon. Remélem segítettem. :)
2011. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, igen segítettél, egyetértek veled! :)
2011. szept. 2. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek. Ez lehetett pillanat függő is. ha most megkérdeznéd, lehet én is azt mondanám, hogy lehet " nem lángolok a párom iránt", de csak azért mert pont most vesztünk össze azon, hogy rendezzük be az új lakásunkat. De ha már mondjuk holnap este kérdezed, egész mást válaszolnék. :D

biztos nála is csak valami ilyesmi., nem? Hogy pont abban a pillanatban így érezte, mert mondjuk haragudott rád.

2011. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2011. szept. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyet tudok érteni az előttem kommentelőkkel, de még hozzátennék valamit. Nekem volt egy 12 éves kapcsolatom, ami hatalmas, lángoló szerelem volt, azonban iszonyatosan viharos, ami rengeteg kínszenvedéssel járt. Beteges féltékenykedés ok nélkül, birtokolni vágyás ... stb. Máig azt mondom, hogy ő volt életem szerelme, viszont vele sosem éltem olyan harmóniában, amit a jelenlegi párommal. Nagyon szeretjük egymást, a kapcsolatunkra kezdetek óta a legnagyobb egyetértés, kölcsönös tisztelet, szeretet és odaadás jellemző. Annak ellenére, hogy a nagy szerelmem már nincs velem, sokkal boldogabb vagyok, mert az életem a jelenlegi párom mellett sokkal kiegyensúlyozottabb és nyugodtabb. És igen, a jelenlegi párommal is szerelmesek vagyunk egymásba, de ez egy teljesen más érzés, mint amit az ember az elsőnél érez. Az szerintem megismételhetetlen. Az előző párom állandóan azt hajtogatta, hogy én vagyok a mindene, mégis a veszekedések alkalmával felhatalmazva érezte magát arra, hogy eljárjon a keze. A jelenlegi kapcsolatomban nincsenek "nem tudok nélküled élni" és "ha nem leszel, meghalok" kijelentések, mégis sokkal inkább érzem, hogy szeretve és megbecsülve vagyok!


A szerelem nem minden! Az, hogy valaki nem annyira szerelmes, mint egy tini, még nem jelenti azt, hogy nem te vagy a mindene!


Ennyit gondolnék erről :-)


30/L

2011. szept. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne olvassátok egymás naplóját! Kell ennyi magánszféra...
2011. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!