Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik rokonom azt mondta,...

Az egyik rokonom azt mondta, hogy nem akar velem barátkozni. Ugye, hogy fura?

Figyelt kérdés

A szüleink unokatestvérek. Ez a "lány" 30 éves, elvált nő. Én 22 vagyok. Nem igazán ismerjük egymást néhányszor találkoztunk, de pár napja mondta az ő apukája az enyémnek, hogy pár utcával odébb vettek lakást neki. Mondta apum, hogy milyen jó, mert akkor összebarátkozhatnánk ha már rokonok vagyunk. Én örültem neki, mert csak jót hallottam róla. Erre másnap felhív az apja, hogy a lány nem szeretne velem barátkozni, mert neki már megvan a baráti társasága és nem akarja őket miattam otthagyni.

Mondom mi van? Mintha legalább azzal hogy párszor beszélünk telefonon és mint rokonok beszélgetünk, ez azt jelentené, hogy a barátait dobnia kell miattam. Ugye, hogy nem normális a csaj?


2011. aug. 20. 21:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Meg olyanokat is mondott, hogy attól fél én majd ráakaszkodom és nem hagyom élni :D

Én nem is értem ilyeneket honnan lehet kitalálni, de nagyon felhúzott...

2011. aug. 20. 22:01
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát...ha a szemedbe mondta volna akkor azt mondom, hogy legalább őszinte, tudod, hogy mire számíts vele.

De így...hogy a hátad mögött...elég érdekes. De ezek után átmennék és beszélgetnék vele.

2011. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
énis :D
2011. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudod, mikor foglalkoznék vele :D
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Se a csaj nem normális, se az apja, ha ilyeneket telefonon kitárgyal.
2011. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De az a vicc, hogy nem is ismerjük egymást :D

5-6 alkalommal találkoztunk, a kötelező puszilkodáson kívül, és a milyen suliba jársz/mikor végzel/mi van veleden kívül nem nagyon beszélgettünk.

Erre előjön egy ilyen szöveggel...Nem 100-as szerintem.

2011. aug. 20. 22:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe!

Neked is megvan a magad élete,neki is.Eddig sem volt hiányérzeted.Attól hogy közelebb költözött valóban szorosabbra vonhatnátok az ismeretséget,de úgy tűnik magának való...

2011. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy van vele, hogy saját magához képest téged még kislánynak tart, vagy nem is tudom... Valószínűleg a barátai is hasonló korúak mint ő vagy idősebbek és talán kellemetlennek érezné, ha velük mennél ide oda...szerintem valami ilyesmi lehet benne.
2011. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát a lány is elég fura, meg az apja is, hogy ő közvetíti a híreket.


Igen, jó lenne egy idősebb nőrokon (én is örülnék egynek), de hát ha ilyen "izé", akkor inkább ne foglalkozz vele, nem éri meg.

2011. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát fura... én mondjuk biztos az életben nem keresném egy ilyen után. Nem erőltetném rá magam senkire. Szerintem röhögj egyet rajta a barátaiddal, hogy milyen zizzent rokonod van és tegyél rá magasból egyébként.
2011. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!