Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik rokonom szerint...

Az egyik rokonom szerint fancsali voltam a lánya esküvőjén. Hogyan mondjam meg, hogy azért mert megalázó volt sok minden?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul éreztem magam, mert kb úgy viselkedtek velem mintha nem is láttak volna szívesen. Lerázósok voltak, kifelejtettek mindenből, úgy csináltak mintha csak egy megtűrt lettem volna, agresszívan válaszoltak stb. Emiatt nem tudtam őszintén mosolyogni, habár táncoltam, de azt is csak mert "muszáj volt". Ma megkérdezte hogy mi volt a bajom, miért vagyok fancsali a képeken. Ezt meg kellett volna mondanom, hogy sz*rul éreztem magam?
2011. okt. 6. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mond el, ahogy itt leírtad.
2011. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom miert gondoltad,h megturt lettel volna. Tudod te mennyi baj van 1 eskuvovel? Szerintem azt se tudtak hol a fejuk, annyira elfoglaltak voltak, h minden tokeletes legyen. Nem tudom mit vartal. Ilyenkor a fiatal par van a kozeppontba es mindenki mas hatterbe szorul. Es ez igy van jol. Te rontottad el,h bekepzeltel dolgokat. Amugy meg ha en nem ereznem jol magam a rokonom eskuvojen, akkor rosszulletre hivatkozva hazamennek, de ilyen meg nem fordult elo :)
2011. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

meg tudlak érteni. velünk is voltak már bunkók esküvőn a rokonaink. még csak nem is távoliak, szóval nem mentség. előtte egy egész hétig segítettünk nekik az előkészületekben, anyum sütött-főzött, pakolt, emiatt vett ki szabit. aztán a lagzin meg szinte szóba sem álltak velünk, pedig lehetőség lett volna rá.


a papám a lagzi után azt mondta, h innentől nincs haverkodás ezekkel a rokonokkal, és ebben az egész család egyet értett.

2011. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!