Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők mit csinálnátok a...

Szülők mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A lányom 17 éves és azt mondja ,hogy majd nem tanul tovább hanem fehérnemű modell lesz.

Állítólag már tartja a kapcsolatot egy ügynökséggel.

Ha betölti a 18-at kiakar menni Olaszországba.

A feleségemmel nem tudjuk ,hogy mit csináljunk.


2011. aug. 21. 15:54
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem tudtok tenni. Ha nagykorú lesz, oda megy, ahova akar. Ha cseszegetitek, csak azt éritek el vele, hogy nem fogjátok tudni azt sem, hogy hol van éppen. Legyetek támogatóak.
2011. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
47%
Ha jól meg tudna belőle élni, akkor támogatnám. Ha biztosan tudnám, hogy nem fog neki összejönni, akkor próbálnám lebeszélni.
2011. aug. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem tàmogatnàm és fõleg, hogy kimenjen olaszba. Uristen ki tudja mi lesz ott vele, prostinak is kényszerithetik? Nagyon el kell beszélgetni a lànyotok fejével. Sajnos nagyon sok példa van rà.
2011. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Azt se felejtsétek el neki megmondani, hogy 10 év mùlva mibõl akar élni, a modellség nem tart örökre.
2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
Támogassátok! Leérettségizik, elmegy akármelyik országba, lehet tényleg fehérnemű modell lesz, aztán 2-3 év után beadja a jelentkezését egy fősulira/egyetemre, lediplomázik, és lesz egy jó munkája, és egy kalandokkal/élményekkel teli fiatalsága. Tapasztaltból mondom, én is modellkedtem, egyszer egy kedd este kaptam telefont, holnap reggel, Olaszország. Nem mondtam nemet, mert tudtam, akkor többet nem keresnek. Magántanuló lettem, leérettségiztem, tovább dolgoztam, most 2. évem kezdem pénzügy és számvitelen. Nem bántam meg, és anyuék is rájöttek, hogy akkor cselekedtek jól, amikor rábólintottak. Sok sikert Neki, és Nektek is!!
2011. aug. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
68%
Úristen, Olaszországba?Mindent kövessetek el, hogy gondolja meg magát, Olaszország+fehérnemű modelll+naiv külföldi lány, ebből a kombinációból semmi jó nem lehet.
2011. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
78%
Nem biztos hogy lesz belole barmilyen modell. Egy ev alatt tobb ugynokseg is elutasithatja, csak a penzet veszik el. Tulsagosan ne tiltsatok, mert akkor megmakacsodik. Hagyjatok ra, hogy majd meglatjatok, mikor betolti a 18-at. addigra lehet hogy rajon hogy nem megy, vagy tenyleg meg fog belole elni. Akarhogy is, ha felnott, nem sokat tudtok tenni. Attol fugg, hogy eddig milyen csaladi kapcsolat volt, mindig is bele volt kalkulalva hogy tovabb tanul, stb. Milyen osztalyzatai vannak most? Az is szamit, hogy eldontotte, hogy nem akar tanulni, vagy csak a penzert, meg hat milyen jo elet a modellozas.
2011. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
75%
Egyetértek az előttem íróval...
2011. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
sztem ebbol nem lesz semmi,meg az sem biztos h kap állást stb.ügynökség ezer van,nagyon sok a lány,versengeni kell.
2011. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
40%
Vagyis 16:05-el.
2011. aug. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!