Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti mit csinálnátok?

Szülők! Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Nem járok bulizni, nem iszom. A suliban is csendesebb vagyok, szóval nem vagyok egy rossz gyerek. Viszont most a nyárra volt egy álmom, hogy pár régi osztálytárssal, akiket nagyon bírtam el mennyek Szoboszlóra 3 napra. Szülő is lesz. Igaz, hogy nem abba a házba, de elég közel. Meg ott lesz a barátom is. És nem akar elengedni anyukám, mert csak fiúk mennek. Teljesen le vagyok törve. :( Pedig tudhatná már, hogy bízhat mennem mert nem csinálok semmi rosszat és tudok magamra vigyázni. :( Valamivel meg tudnám győzni?:)
2011. júl. 5. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem ismerem anyudat,nem tudom,hogy mennyire engedékeny,avagy sem.Ezt te tudod,hogy megtudnád-e győzni.Szerintem ezt mond el neki,amit leírtál ide!:)

Ha ezzel nem sikerül meggyőzni,akkor semmivel.^^

Szerintem csak fiúkkal én sem engednélek,bár ha szülő is ott lesz,már megenyhülnék,engednélek.

15/L

2011. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Csak fiukkal én sem engednélek. csak lányokkal is meggondolnám, de csak fiukkal semmi képpen sem.


nem tudhatod hogy melyik fiuba csillan fel egy olyan vadálat hogy megeröszakol és esetleg az összes többi fiu végig megy rajtad és a barátod aszisztál hozzá legjobban.


csak fiu csapathoz totál egyedül soha ne menjél. lehet ök egy angyalok, de soha nem tudhatod.

2011. júl. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Természetes, hogy nem enged el, mert félt. Szervezz be 1-2 lányt is magatok mellé és kérd meg az egyik szülőt aki megy veletek, hogy beszéljen anyuddal. Nem reménytelen, csak okosan kell kiharcolni :)
2011. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Lanyos anyukakent mondom, hogy elengednelek, DE elotte elbeszelgetnenk a szexrol, a vedekezesrol es hogy egyaltalan hanyadan is alltok a baratoddal. Utravaloul kapnal egy csomag ovszert is, de elmondanam azt is, hogy miert erdemes meg varni, de biztos ami biztos legyen nalad gumi.
2011. júl. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Néhány szülővel megbeszélném, hogy cseréljenek számot anyukáddal, így biztos lehet benne, hogy jó helyen vagy, és nincs baj!
2011. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Kérd el annak a szülőnek a számát, és mond meg anyudnak, hogy bármikor fel hívhatja!
2011. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valamelyik barátod szülőjével hozd össze Anyudat, pl. hívd át ebédelni, vacsorázni és beszéljen vele ő is. Esetleg szervezzetek be lányokat is a bandába. De ami szintén jó ötlet, hogy elhívhatnád a barátaidat is Hozzátok, hogy Anyud mégis tudja, kikkel mész. Ha látja, hogy rendesek, megbízhatóak, szerintem megenyhül.



Sok sikert!


26/L

2011. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!