Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mondjátok meg jól tettem?...

Most mondjátok meg jól tettem? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Na arról van szó hogy a feleségem anyja kb 3 éve meghalt.

Feleségem öccse az apjával él, de azóta hozzánk jár ha kell napi4-5-ször átjön itt eszik iszik fürdik és még tőlünk dohányzik mert cigit egyáltalán nem vesz magának még mondtam is neki vegyen magának ő mondta minek hisz van nekünk.Az apjának haza nem ad pénzt, de nekűnk se 1 fillért még nem rakott le. Elkölti a kocsijára amit 120X évente elront mert azt hiszi ő Shumacher és allandóan szerelőnél van a kocsija, és fizeti a kocsirészletet,amit könnyű fizetnie mert más tartja el.Na ez megy kb 3 éve nálunk.Na itt betelt a pohár nálam, ma megmondtam a magamét a feleségemnek hogy ez így nem mehet tovább én nem fogom eltartani az öccsét nekünk van 3 gyerekünk akit el kell hogy tartsak nem még őt. ja és sokszor történt az hogy átjött és megette az utolsó kaját amit mi a gyerekeknek hagytunk aznapra, a gyerekek meg kénytelenek voltak vajas vagy lekváros kenyeret enni ha volt,ha meg nem volt nem ettek a gyerekek.Mondtam itt befejeztük ez így nem mehet tovább szóljon az öccsének mert ha nem én szolok,én dolgozok és nem az öccse miatt hanem a gyerekekért erre ő fölkapta a vizet hogy ő igenis eltartja mert az öccse Nem tetszett neki hogy megmondtam a magamét.Most elhagyott elment az apjához a gyerekekkel.Nem tudom hogy lesz tovább.Gondolom sokan már nem bírtak volna ki ennyi ideig amennyit én tűrni.Mondjátok meg ti mit csináltatok volna az én helyemben?


2011. aug. 22. 23:29
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Ja és az öccse már 22 éves úgyhogy már felnőtt!
2011. aug. 22. 23:31
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
valószínűleg én is ezt. a feleségeddel van a baj..
2011. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha ez tényleg így történt, akkor sajnállak.

Jól tetted, a feleséged nem normális.....

Szerintem hagyd csillapodni a dolgokat pár napig, aztán nyugodtan, higgadtan próbáld meg ISMÉT elmagyarázni, hogy van 3 gyereketek, akiket etetni kell, stb, az öccse meg egy ingyenélő.

2011. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
Ugyanezt tettem volna! Csak én nem a feleségemnek mondtam volna ezt így bele az arcába, hanem az öccsének. Élősködő!!
2011. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
34%
persze nem kellet volna elhagynia, de azért próbáld meg megérteni a feleséged: úgy érzi hogy felelősséggel tartozik az öccséért. ettől függetlenül én sem tudtam volna másként tenni.
2011. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
én már rég megtettem volna
2011. aug. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Jó persze felelősséggel tartozik de ez már túlzás szerintem, álladóan itt lóg a nyakamon már olyan mint ha itt lakna nálunk, csak nem alszik itt.
2011. aug. 22. 23:40
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

Bármit is csinál rosszul a feleséged, ha meg akarod tartani a családot, meg kell találnod a módját, hogy megbeszéld vele a dolgokat. Nem tudni milyen stílust használtál vele. Ezt attól függetlenül írom, hogy igazad van.

A másik oldal: ha a srác 19 évesen vesztette el az édesanyját, nem csodálom, hogy a feleséged anyáskodni próbál felette, valószínűleg ez ösztönös. Megint más kérdés, hogy rosszul áll a dolgokhoz, hiszen a srácnak önállósulnia kell!

Nem biztos, hogy te rögtön ki tudnád rúgni a fiatal húgodat hasonló helyzetben, pláne, ha évek óta felelősséget érzel érte.

2011. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én nem rúgnám ki a húgomat hanem elmagyaráznám neki szépen érthetően,de ő nem is próbálta megértetni vele,pedig láttam hogy néha neki se tetszett amit csinál
2011. aug. 22. 23:45
 10/30 anonim ***** válasza:
75%
Én már rég kidobtam volna.....
2011. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!