Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjátok meg, hogy mit kéne...

Mondjátok meg, hogy mit kéne változtatnia magán ennek a szegény lánynak?

Figyelt kérdés

Úgy látom ezen az oldalon a többség mindig talál valami hibát ezen a kedves teremtésen.


[link]


2011. szept. 2. 21:23
 1/10 ava87 ***** válasza:
100%
Kid neked ez a csaj, hogy állandóan ide pakolgatod, a Családi kapcsolatok kategóriába? És komolyan, nem unod még a témát? Fogadd már el, hogy az oldal látogatói (nagy többségben) nem találják szépnek. Mondjuk szerintem nem csúnya, hanem egyszerűen átlagos.
2011. szept. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szép
2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
egy orrplasztikára simán elküldeném csinálnék neki félfrufrut meg kivinném a napra XD
2011. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kisugárzása az, ami nem igazán tetszik.Pedig valójában szép.Érdekes dolog ez...
2011. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
A túl keskeny egérfejét, a torzított, hatalmas szemét és száját és a valószerűtlen vakolatot, amitől akaratlanul is az jut eszembe, hogy valamit rejteget, talán ijesztően betegnek nézne ki nélküle.
2011. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a kisugárzással van gond. Szóval tényleg nem csúnya, de biztosan nem akarnék barátkozni vele.
2011. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha ismernétek akkor nem mondanátok ,hogy gond van a kisugárzásával....
2011. szept. 2. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig mondd már meg nekem, hogy ennek mi értelme van, hogy kirakod már lány képét, ez nagyon nem fair dolog vele szemben, és ne változtasson magán semmit, ha ő így érzi jól magát és a szerettei elfogadják, biztos van akinek bejön!
2011. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem veszitek észre, hogy csak szívat? Már a kép címe is beautiful blond girl.
2011. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Családi kapcsolatok.
2011. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!