Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal (25-30) házaspár hol...

Fiatal (25-30) házaspár hol találhat barátokat?

Figyelt kérdés
Nekem vannak barátnőim, de mind máshol lakik, elég ritkán tudunk találkozni. Neki a városban egy barátja van, de neki jelenleg nincs párja, ami nem gond, találkoznak így is, de mi szeretnénk egy baráti házaspárt vagy párt, akivel eljárhatnánk szórakozni. Munkahelyen nincs senki. Hol találhatnánk?
2011. aug. 26. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom miféle szórakozásra gondoltál, nekem ez fura, vagyis túl extrém. Egymást már ennyire unjátok a pároddal?
2011. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem olyasmire...

Eljárni vacsizni, bulizni, kirándulni. Miért furcsa ez?

Nem, nem unjuk egymást, de jó lenne hetente egyszer másokkal is találkozni, nem csak a szüleinkkel..

2011. aug. 26. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

a kísértések elkerülése végett ilyenre házaspárok nemigazán vágynak, max úgy működik ez, hogy barátokat már régebbről ismertek,megmaradnak, de újakat nemigen alakítanak idegen emberekkel.

szerintem.

2011. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem furcsa. Mindenkinek szüksége van barátokra.


Érdeklődési körötöknek megfelelő helyekre járjatok, előadásokra, stb. Vagy próbálkozhattok barátkereső oldalakon is. Sok sikert!

2011. aug. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek le egy parkba.

Ha van kutyátok, akkor jobb, mert a kutyások ismerik egymást :)

Egyébként ismerkedjetek egyedülállókkal, majd ők is párra találnak és akkor lesznek baráti házaspárok is :)

Mondanám, hogy barátkozzunk, én egyedülálló vagyok, imádok bulizni és nem zárkózom el a barátoktól, bárkivel megtalálom a közös hangot szóval ha egy városban élünk véletlenül, akkor nagyon szívesen :)

2011. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Na ne mondjátok:)

Miért nem lehetnének új barátai egy fiatal házaspárnak???

Menjetek el szórakozni, koncertre, beülős helyre...hm nem is tudom hova lehet és ismerkedjetek.

Nekünk van egy baráti pár barátunk, örülnék ha nem laknánk más városba...szeretünk velük kirándulni, stb

2011. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat járunk ki, beülős helyre, vacsizni, koncertre, bulizni is elmegyünk ketten, de nem jön oda senki, hogy jaj, barátkozzunk már:) nyilván.. Volt régen egy baráti társaságom, de már nem tartom velük a kapcsolatot, mind leszóltak, mikor 23 évesen férjhezmentem, nekik csak a buli, piálás, részegedés, füvezés az élet, velük nem is akarok inkább barátkozni.

Lehet meg kell várjuk míg a haverjai találnak barátnőt vagy az én barátnőim hazajönnek külföldről..

2011. aug. 26. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el túrázni és ott.
2011. aug. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hol laktok? Ha gondolod nyugodtan írj privátot.

én 19L, párom 28F.

2011. aug. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is a túrázást akartam javasolni, a szervezett túrákon nyilván nem fogtok szó nélkül mászkálni a többiekkel.


Meg egyéb szervezett, de viszonylag kevés fős dolgok. Akár hobbi sportversenyek, ilyesmi... attól függően, mi érdekel titeket.


Ha kirándulni, biciklizni, kajakozni szerettek akkor szervezett túrák.

Ha olvasni, akkor akár irodalmi estek, stb-stb.

2011. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!