Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nem fura duma? Mi van...

Ez nem fura duma? Mi van vele, nem szeret már?

Figyelt kérdés

a barátomnak most 2hete hogy elkezdődött a fociidénye.

Az előző idényben amikor 7végente idegenben játszott, vagyis utazott irt smst hogy ne aggódjak megérkezett stb.

Ma is idegenben játszott, és nem is irt egész nap. Elég messzire mentek, irtam neki... elég ideges voltam már...

És irja hogy nem volt ideje irni, mert igyis majdnem elkéstek a meccsről, érdekes mivel kocsival mentek, lefele nemis Ő vezet... simán irhatott volna a kocsiban hogy jol van... eléggé úgy jön le hogy a foci lassan fontosabb mint én, azt mondta ez nemigaz mert szeret stb... de kb. ugy érzem hogy mikor neki focimeccs van megszünök létezni, legalább irt volna h él, és nem kellett vna átaggodnom a napot h nincs-e baja.

Beszéltünk telon mondta hogyha elindultak haza és hazaér ir smst, és vigyáz magára. Ez kb. olyan mintha azért irna mert szová tettem neki, hogy ma nemis adott hirt magáról, h él-e vagy jol van-e.


2011. aug. 28. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Hisztis vagy. Mi baja lenne? Miért kell minden percéről beszámolnia? Ne viccelj már!
2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért nem írtál rá te ha ennyire aggódtál? Szerintem túlzottan ráakaszkodsz, hagyd egy kicsit élni. Miért baj, hogy nem a telefonján (és rajtad) járt az esze az úton, hanem beszélgetett a többiekkel? Hagyd levegőhöz jutni, különben nem lesz hosszú kapcsolat.
2011. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
nem csak aggódtam érte, mivel messzire mentek, hogy nincs-e baja, mert mindig ír. És kb mióta elkezdődött a foci idénye, eljár edzésre ugy meg 7végente meccsre, és olyankor én nemis létezem... most a foci fontosabb mint én?:(
2011. aug. 28. 18:15
 4/16 anonim ***** válasza:
Fölöslegesen ne idegesítsd fel magad!Nem hiszem, h félned kéne bármitől is!!!
2011. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, engem a saját szüleim nem zaklatnak, ha fél napig nem hallanak rólam, és nem gondolják, hogy karamboloztam vagy elrepült velem egy kőszáli sas; hát akkor az ember párja.

Miért kell ennyire piócásan betegesen ragaszkodni? Értem én, hogy elmegy a hétvégére, neked hiányzik meg aggódsz, de talán egy meccs előtt koncentrál meg ilyesmi, és nem smseket fogalmazgat neked minden áldott alkaolmmal, hogy tudassa, életben van. Te meg rögtön első alkalommal, ha nem ír, így reagálsz.

Hát... Kissé sajnálom a barátodat...


20/L

2011. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

én csak aggódtam érte:(

de irtam neki smst és bocsánatot kértem tőle:(

2011. aug. 28. 18:17
 7/16 anonim ***** válasza:
Messzire mentek? Hány km? 1500 körül? Az már tényleg messze van.
2011. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
de érdekes indulás előtt 2órával arra bezzeg volt ideje hogy a haverja képéhez irjon facebookon...
2011. aug. 28. 18:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Mikor belezugtal, akkor is focizott? Akkor fogadd el, hogy trening, focimeccsek.
2011. aug. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nyugalom, szeret :) Szerintem ideges volt a kocsiban odafele hogy elkésnek és nemtudott írni vagy nemis volt eszében..:)

Azt meg hogy mondta hogy elinduktak haza és ha odaértek ír smst és vigyáz magára nyugi nem azért mondta, hanem mert nem akarja hogy aggódj :D

2011. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!