Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyúan félek az édesanyámtó...

Iszonyúan félek az édesanyámtól. Lelki terror?

Figyelt kérdés

Az édesanyámmal való kapcsolatom egy rémálom. Ennek az oka rendkívül szokatlan és furcsa. Negyedik éve, hogy anorexiával vádol és "kezel". Elképesztően aggresszív nő egyébként is, de velem még inkább. Ahogy kora reggel felkell már jön hozzám, hogy mit reggeliztem, mit fogok ebédelni, mi lesz a vacsorám és közben folyamatosan BÁMUL. Kémleli a testem egy hátborzongatóan félelmetes tekintettel az arcán. Felteszi a kérdést, hogy "Van itthon kenyér?? MIT FOG ENNI A GYEREK??" Ilyenkor izzik a szeme, mintha elborult volna az agya olyan. Én meg rettegek tőle.

Állandóan azzal fenyeget, hogy meg fogok hallni. Hogy kiállnak a bordáim, csak én nem látom.

Az életem mellette nem más, mint egy valódi horror.

Én TÖKÉLETESEN meg vagyok elégedve az alakommal. 164cm/48kg 17 éves vagyok.

Nem tudom ennek van-e hozzá, köze de sok fiúnak is bejövök.

MIT CSINÁLJAK????


2011. szept. 3. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
Küldj neki beutalót a diliházba.
2011. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Arra nem gondoltál még, hogy valóban túlságosan sokat fogytál mostanában és ezért hiszi anyukád, hogy anorexiás vagy?

Anorexiás nem vagy, mert akkor kövérnek látnád magad.

2011. szept. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
És egyébként kb mit és mennyit eszel egy nap?
2011. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Évek óta ez megy. 4.-5. éve.
2011. szept. 3. 22:35
 5/23 pelgrim válasza:
59%
Nem tűnődtél azon hogy talán igaza lehet édesanyádnak? És azon hogy nem vádol, hanem aggódik miattad? 48 kg bizony kevés egy 17 éves 164 cm-es lánynak.
2011. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%

A masodik sornal tartok, s maris van 2 eszrevetelem:

Az evesi zavarok mindig az anyaval valo kapcsolat zavarat jelzik. Az máris BESZÉDES, hogy ő pon teg yiylen betegseggel vádol.

Másik: hány éves vagy?

2011. szept. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%

Folytatom.

"Állandóan azzal fenyeget, hogy meg fogok hallni. "


Na, megvan!

Van az anyákban egy sokcsomo elmeny, ami gyuloletet szithat a gyerekuk irant. Csakhogy ezt kenytelenek elfojtani, mert a gyereket tarsadalmi elvaras szerint szeretni kell,a gyerek a tarsadalom nezet szerint csupa oromot ad, a nehezseget, az anyasag negativumait meglatni, eszlelni nem szabad!

Namost ettol még van. Jocskan. De el van fojtva.

Ennek jellemzoen a tulfeltes reven adnak hangot az anyak. Mifele halaltol félt Téged? Hát hogy agyonut! Miféle vezsely fenyeget Teged? Hát ő! az ő irantad valo agresszioja! Csak evvel nincs tisztaban, nem engedheti, hogy tisztaban legyen vele, hogy legszivesebben agyonutne!

Azt hiszem, mar erted, hogy mi zajlik.

De ha ez olyan mereteket olt, hogy fenyegetettsegben elsz, akkor segitseget kell kerni! Ha mar elmulétal 20-30 eves, akkor eltavolodas a megoldas, onvedelem, de ha nem, akkor muszaj mas felnottekhez fordulnod, mert ez nagyon veszelyes igy.

2011. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 HLord válasza:
100%

Ismerek olyan lányokat, akiknél ekkora magasságnál normális ez a testsúly. És távol vannak az anorexiától. Ezt látatlanul nehéz megítélni.

Egy biztos: Az édeasanyád részéről ez túlzó aggódás, kicsinál téged vele. Ha végül ezekután valamiért fogyni kezdesz, az pont a zaklatása miatti stressz.


A családban nincs olyan, aki segíthetne ebben? Édesapád, testvér, nagyszülők vagy bárki más, akivel közelebbi viszonyban vagy?

2011. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Aggodik nyilván 48 kg val nem vagy túl egésséges kinézetű szerintem te vagy az aki nem érti hogy rettegésben tartod a családod. Egyél normálisan és ő se kattan be.
2011. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%-osnak igaza lehet!Egyetértek!Ez durva.Már csak az amiket mond.Ez szörnyű.
2011. szept. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!