Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan eli tul egy edesanya,...

Hogyan eli tul egy edesanya, ha elvesziti a 20 eves gyereket?

Figyelt kérdés
A kolleganomrol es jo baratnomrol van szo... Tegnap egy szornyu autobalesetben a 20 eves fia a helyszinen eletet vesztette... Egyszeruen nem fer a fejembe, hogy miert kellett igy tortennie, amikor meg elotte volt az elet... A sracot nem nagyon ismertem, csak latasbol, a baratnoje nem messze lakik tolem, allandoan nala ult a srac, a vak is latta, hogy nagy a szerelem, bar meg fiatalok, a kiscsaj is 17 ev koruli. O is szegeny, most hogyan erezhet? Nem tudom elkepzelni, hogy mi jatszodhat le szerencsetlen no lelkebe, de azt barki sejtheti, hogy szornyu lehet... Annyira sajnalom szegenyt, meg a tobbi csaladtagot is, egesz nap a munkahelyemen a siras folytogatott, nehanyszor ki is tort belolem...
2011. szept. 9. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm!


Szeretjük is egymást nagyon!

2011. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Gyuszko, nagyon sajnalom, hogy neked is van ilyen szomoru torteneted... Kivanok neked nagyon- nagyon sok erot!

A kolleganomnek van meg egy fia, o is ott dolgozik, ahol az edesanyja, sot meg a ferje is, igy mindharmukat nagyon jol ismerem, csak ezt a sracot latasbol. Szoval van kiert folytatnia, igy remelem ez nemileg erot es vigaszt jelent majd neki, valamint vallasos no, igy talan valamivel konnyebb... bar nem tudok belegondolni, es mondani sem nagyon tudnek mit, azt nem mondhatja senki, hogy egyutterez vele, hacsak nem jart hasonlo cipoben... Szornyu tragedia, meg minig nem terek magamhoz, csak agyalok, filozok es tornek ram a sirogorcsok... :'(

2011. szept. 9. 18:25
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kedves Kérdező!


Köszönöm!!


Nagyon sajnálom az egész családot! Nagyon felkavart engem is, mert eszembe jutott a Barátnőm szüleinek reakciója, az én reakcióm is, szóval tényleg együttérzek! Az nagyon jó, hogy vallásos a Hölgy! Az fontos! Engem is az erősít, hogy vallásos vagyok, valamint az, hogy itt a Hugom. Érte muszáj erősnek látszanom, belém kapaszkodik, nem hagyhatom cserben! Az is jó, hogy ott a másik fia, mert így tényleg van kiért folytatnia! Az én Barátnőm szülei majdnem feladták, Nekik csak Szabina volt...


Igen, ez szörnyű tragédia és nagyon sajnálom, tényleg!! Azt is, hogy Te is így kikészültél :-( Nem is tudom, mit mondjak Neked, ami segíthetne. Talán csak azt tudom, hogy ne tartsd Magadban a fájdalmat. Én sajnos olyan vagyok, ezért nekem is mindig mondták, mikor valamiért szomorú voltam. Persze, a Barátnőm és Anyu halálakor belőlem is kitört és aztán még sokszor, még a mai napig is, de máskor mindig elfojtottam és mondták, hogy nem szabad. Talán egy kicsit megkönnyebbülsz.


Vígasztalódást kívánok Neked is és a családnak :-(


Ui: Ha gondolod, rám írhatsz privátban, ha kérdésed van, vagy szeretnél beszélgetni. Ez csak egy ajánlat, nem vagyok erőszakos :-) ...csak szeretek segíteni.


Minden jót!


Gy.

2011. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom az édesanyját ! Ezt ép ésszel feldolgozni nagyon nehéz ! Ezt soha nem szeretném átérezni .Részvétem neki és a barátnőnek is .
2011. szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!