Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot...

Hogyan kérjek bocsánatot apámtól? Már nagyon bánom.21/L

Figyelt kérdés

Egyik nap eléggé veszekedtünk és kiabáltunk egymással.

Én nagyon ideges és dühös lettem és azt vágtam a fejéhez ,hogy "miért nem te haltál meg anya helyett".


2011. szept. 10. 14:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Öleld meg jó szorosan és annyit mondj, hogy szereted. Tudja.
2011. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Kibékültünk.

Megöleltük egymást, de én csak sírni tudtam.

2011. szept. 11. 12:06
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Engem is majdnem megríkattál. Örülök, hogy rendben vagytok. Utolsó voltam.
2011. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%
Örülök!
2011. szept. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Édesapád biztos megbocsájtott, mert - érzésem szerint nem is az ő halált kívántad igazán, hanem az édesanyád elvesztése feletti fájdalom fakadt fel benned. Máskor vigyázz!
2011. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy kibékültetek!


Sajnos az ember sokszor beszél/cselekszik indulatból. Sajnos én is ilyen vagyok, persze utána én is megbánom és minden módon igyekszem bocsánatot kérni!


Nekem is meghalt Anyu, 3 hónapja... Biztosan nem szándékosan mondtad, biztosan Anyukád hiánya szakadt fel Belőled! Nagyon sajnálom!



Legközelebb azért vigyázz (tudom, nehéz 10-ig számolni, néha én sem tudok), de próbáld meg, mert ez biztosan nagyon fájt Édesapádnak! Az viszont becsülendő, hogy ennyire bánt a lelkiismereted, szóval nem vagy Te szörnyű, ahogyan itt írta valaki az egyik válaszban. Akkor lennél szörnyű, ha semmi érzelmet nem váltana ki Belőled, amit mondtál.


Szeressétek egymást!

2011. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Gyuszkó, sajnálom! :(
2011. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszönöm! :-(
2011. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!