Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már öngyilkos egy hozzád...

Volt már öngyilkos egy hozzád közel álló személy?

Figyelt kérdés

Hiszel abban ,hogy a halál az nem a "végállomás"?

Van reinkarnáció, vagy isten?


2011. szept. 17. 14:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Igen,nem,nem.
2011. szept. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a nővérem kísérelt meg öngyilkosságot 16 évesen egy szerelem miatt.Hál istennek nem sikerült neki,és mára közel 40 évesen gazdag,vezető beosztásban dolgozó üzletasszony,boldog házasságban él,és 2 gyermekes boldog anyuka..

Nem hiszek abban hogy a halál után lenne valami..

Nem hiszek a reinkarnációban(bár jó lenne)

Bár nem vagyok vallásos,nem jártam templomban mégis hiszek abban hogy van isten..

2011. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

nem közelálló csak közel lakó, a szomszéd akasztotta és gyógyszerezte be magát, másodjára sikerült neki.


igen


igen

2011. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

1.igen.

2.igen (a halál: átszállás, nem végállomás,

mi lenne ott a remízben?:)

3.vagy? Isten van.

2011. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

1. Igen, de nem "sikerült" neki. Ex volt, és engem zsarolt ezzel.

2. Nem, illetve nem lehet tudni. Az életet kell maximálisan megélni, mert semmi garancia rá, hogy utána van még valami. Ha mégis van, hát legyen kellemes meglepetés, de a földi élet alulértékelését hülyeségnek tartom, bizonytalanért nem áldozom fel a biztosat :)

3. Nem tudom/nem hiszem, illetve nem alapozok ilyesmire.

2011. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Nem volt ilyen ismerősöm.


A reinkarnációban hiszek, istenben egy cseppet sem.

2011. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Két embert is ismertem aki öngyilkos lett sajnos :(

Bár nem voltak olyan közeliek hozzám...mármint nem rokon,stb.


Az egyik egy ált.iskolai osztálytársam volt,lányzó.Évekig csúfolódtak vele,nagyon rossz családi körülményei voltak,rengeteg kudarc érte,de főleg a családja volt ami kibírhatatlan volt...Szegény 18 évesen,mikor végre nagy céljai voltak,hirtelen véget vetett mindennek.Bízom benne,hoy egy szép helyen van,ahol olyan szépen hegedül,mint ahogy az életben is játszott a hegedűjén..


A másik egy fiú,akivel 2hétig jártam.Kb félévre rá bekattant,csúnya üzeneteket írt,így megszakítottam vele minden kapcsolatom.Majd talált egy másik lányt,akivel jól elvoltak,szerették egymást.Évekkel később véget vetett az életének.Bár a kapcsolata rendben volt,a saját démonjaival nem bírt megküzdeni.Nem tudta róla senki,hogy beteg volt.

Remélem ő is egy szép helyen van már :(


Hiszek a reinkarnációban,s abban,hogy amit előző életünkben teszünk,az hatással van a következőre.


Néha hanyatlik a hitem,mégis nagyjából azért hiszek Istenben.Tudom,hogy van valami felsőbb erő,ami ha nem is mindent irányít,de útmutatást ad,illetve különböző jeleket bocsát felénk...

2011. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem szerencsére nem volt senki a családomban és közvetlen ismerőseim közül aki eldobta volna magától az életét.hiszem,hogy a halál nem a végső állomás és hiszek a reinkarnációban is. :)
2011. szept. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. Szerintem a halál után csak van valami. Istennel meg úgy vagyok, hogy vagy létezik, vagy nem.

Mondok valamit.

Van egy srác és amikor olyan 20-22 éves lehetett kitalálta, hogy ő öngyilkos lesz (amúgy nagyon sokat lehet rajta nevetni meg tök jófej) megpróbálta magát felakasztani és véletlenül kicsúszott alóla amin állt, erre elkezdett kiabálni, hogy segítség megfulladok! :D

2011. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%

Igen. Nagymamám, nagypapám testvére, általános iskolai évfolyamtársam.


Illetve fiatalon anyukám és nagypapám halála miatt keresztanyám is megpróbálták, de mindketten csak figyelemfelkeltésből.

2011. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!