Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan ismerősötök,...

Volt már olyan ismerősötök, aki szerelmi csalódás miatt öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Nem készülök ilyesmire, nyugalom, csak érdekel a téma. Előre is köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 17. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem nekem volt ismerősöm, hanem a barátnőm mesélte, hogy a falujukban egy 16 éves csajszi kiugrott a vonat elé mert "élete nagy szerelme" dobta
2011. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
73%

en ismerek egy sracot, aki 4 evvel idosebb nallam. 7ikes voltam mikor felhozta a temat hogy jarjunk, de en nem akartam vele. Utolag megtudtam hogy miatta vagdosta magat, meg alitolag a kezebe irta a nevemet, pengevel persze.

azota jo haverok vagyunk, de szornyu erzes volt. tudom hogy nem konkret ongyilkossagrol volt szo, de azert gondoltam leirom neked!

2011. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég írtam le egy kérdésbe,így kiemeltem neked.

"Igen,a nővérem kísérelt meg öngyilkosságot 16 évesen egy szerelem miatt.Hál istennek nem sikerült neki,és mára közel 40 évesen gazdag,vezető beosztásban dolgozó üzletasszony,boldog házasságban él,és 2 gyermekes boldog anyuka.. "

2011. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, felakasztotta magát a templomkertben hajnalban.
2011. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnálom azokat, akikkel ez történt:(
2011. szept. 17. 16:01
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
konkrétan nem ismertem, de a városi napilapban egyszer megjelent, meg iskolában is sokat hallottam róla, hogy egy pasi felakasztotta magát egy telefonfülkében, mert a barátnője nem vette fel a telefont...
2011. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyat, aki a vonat elé ugrott. Ráadásul előtte zsarolta is ezzel az exét, és végüül tényleg megtette. Szegény lány mit érezhet...:S
2011. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Durva hogy pont most írtad ki ezt a kérdést. 4 és fél évig jártam egy sráccal aztán én dobtam őt mert közbe jött egy másik srác, akiről kiderült hogy csak szédített.Persze nagyon fájt, de rájöttem jobb volt így és nem akarom újra kezdeni a régi pasimmal, de ő ezt nem képes felfogni.Tegnap kb már 2 hete nem reagáltam az smseire de tegnap valamiért úgy éreztem hogy ezt bunkóság csinálnom, ezért vissza írtam.Az elején nem de a végére egyre durvább smsek érkeztek, hogyha nem vagyok vele hajlandó újra kezdeni ő nem hajlandó tovább élni mert én voltam az egyetlen nagy szerelme, hogy szívtelen hidegvérű gyilkos vagyok és megérdemlem hogy majd a temetésén ez tudatosuljon bennem, utoljára csak annyit írt smsben hogy viszlát és kikapcsolta a mobilját hiába hívtam.Az elején nagyon aggódtam de végül annyira felhúztam magam hogy úgy voltam vele ha ennyire hülye hát csinálja, de amikor reggel felébredtem az első ami átsuhant a fejemen h úristen és ha tényleg megtette? természetesen nem tette meg már reggel 8kor küldte az smst hogy térjek észhez és próbáljuk újra.SZerintem az ilyenek nem normálisak ezért eldobni az életüket.de a legjobb hogy amit még nem írtam ő 22 éves én meg 20.Szerintetek?
2011. szept. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is lelkileg 'kissé' gyenge és zakkant emberek.
2011. szept. 17. 17:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom a szakítás után egy doboz nagyon erős nyugtató beszedésével próbálkozott. Talán altatót is szedett hozzá, már eszméletlenül találtak rá, de a barátainak hála, gyors orvosi segítséggel túlélte. Ezzel a lépéssel zsarolni próbált csak szerintem, mert utána felhívatott ezzel a hírrel. Nem tudom sajnálni, mert a kapcsolatunk alatt rengeteget szenvedtem miatta, volt,hogy kezet is emelt rám.
2011. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!