Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt így még valaki? Összekölt...

Volt így még valaki? Összeköltözés, eljegyzés, család. Bizonytalanság?

Figyelt kérdés

Van egy négy éve tartó párkapcsolatom. Azt mondhatom, hogy kiegyensúlyozottan élünk (az első évben lecsengtek a feszültségek...) mindent megbeszélünk és a nagybetűs Társai vagyunk egymásnak, minden értelemben...

Idén (pontosabban ennek a tanév végén) odaköltözöm a páromhoz. Eljegyzést, gyereket, családot tervezünk (utóbbit nem most, néhány év múlva)...DE néha rám tör, hogy mi van, ha nem ez a jó megoldás...legtöbbször nézeteltérések után van ez (apróság miatt), most is ezt érzem. Ez azért érdekes, mert reggel ha felkelek megint szuperbiztos vagyok abban, hogy a párommal szeretnék élni, eljegyzést szeretnék, közös életet...

De most azon gondolkodom, hogy vajon miért van ez a kérdőjel bennem? A nyáron még jutott eszembe, mikor voltak kisebb egyetnemértések...

Igazából nem tudom elképzelni, hogy nélküle éljek, Benne látom a jövőt, úgy érzem nélküle semmit nem csinálnék...nélküle nem szeretnék felkelni egy reggel sem...

De mégis van a kérdőjel...miért?

Hogy tisztázzam magamban, mi bajom?:-S


2011. szept. 17. 21:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

21:59

A bogarait ismerem, "véglegesen" még nem cuccoltam hozza, de heti 3-4 napot gyakorlatilag együtt élünk, volt alkalmam rájönni az együttélés "örömeire", "bánataira"...:) de eddig egész jól alakult...

Úgy érzem rendbe hozna, ha végre összeköltözhetnénk úgy igazán...ahogy illik...és vége lenne a sulinak (legalább részben:-S)

2011. szept. 17. 22:12
 12/21 A kérdező kommentje:

22:10 nem gondolom, hogy ez így van, majd 4 éve erre vágyom, nem hiszem, hogy gond lesz megosztani a szobát a párommal...ha meg igen, majd lehűtöm magam valahol.

Egy párnak szerintem kell tudnia boldogulni az összeköltözéssel, vagy meddig várjunk még? Mindig ott lesz a változás szele, mindig ott lesz valamiféle "feladás"-habár ezt én nem így nevezem. Nekem ez ajándék...

2011. szept. 17. 22:14
 13/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:10


Jéézusom ezt az eszme futtatást...Ne magadból induljál ki anyukám.

2011. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"meddig várjunk még? "


Szerintem nem varni kell, hanem az ő lakasaban kialakitani egy olyan zugot, ami csak a Tiéd, és ahol Te vagy az úr.

Ha ez egy galeria, akkor egy galeria. Ha egy kulon furdoszoba, akkor azt kell megepiteni. Szerintem akkor nem lennel bizonytalan. 35N

2011. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Ne magadból induljál ki anyukám.

"


Nem magambol indultam ki, hanem etologiai és pszichologiai tanulmanyaimat osztottam meg Veletek. 35N

2011. szept. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

22:10

Ez nekem sok(k)...szerintem nem erről van szó...

Ha közös családot, gyereket szeretnénk, azt csak egy fedél alatt kell, nem egymáshoz közeli lakásban...

(pszichológiai tanulmányaim nekem is vannak, ezt a részét kifejezetten kerülöm, nekem a pszichológia ennél több)

Nem megbántani akarlak, csak ez a véleményem:)

És köszi a Tiedet!

2011. szept. 17. 22:32
 17/21 A kérdező kommentje:
a pszichológiát nem szabad ennyire "mereven" értelmezni...szerintem...
2011. szept. 17. 22:34
 18/21 anonim ***** válasza:
Külön fürdőszoba? Vagy külön lakás?! Hát ezen kikerekedtek a szemeim...:D
2011. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Figyelj,"lakva ismerszik meg az ember".Ráérsz akkor rágódni ezeken,amikor ténylegesen aktuális lesz.Ha már tudod biztosan,hogy na akkor most jövőhéten összeköltöztök,akkor jobban át tudod szerintem ezeket gondolni.S ha úgy döntesz,nem költözöl hozzá.Sajnos nem lehetünk semmiben biztosak,minden a jelenleg megtapasztalt dolgokon múlik.Van mit tapasztalnotok még:)
2011. szept. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

04:29 azt hiszem igazad van:)


Köszi mindenkinek!

2011. szept. 18. 09:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!