Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni az...

Hogyan lehet feldolgozni az öregedés tényét?

Figyelt kérdés
Mert az évek engem se kímélnek és pl hogy mást ne említsek, de mindig jönnek fiatalabb lányok, fiúk, akiket látunk az utcán.
2011. szept. 18. 21:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Tele van öregebbnél öregebb nőkkel is!
2011. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy kérdező :)

Ha ez megnyugtat azért nem jönnék veled össze, mert fiatal vagy :) Minimum 37 :)

Szóval nyugodj meg, nem is néznek ki jól a ráncmentes férfiak. Te még most fogsz kiteljesedni, most leszel igazán a topon :)

2011. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én egy 50 éves nő vagyok, de egyáltalán nem érdekel a korom! Jól érzem magam, egészséges vagyok, tele tervekkel.

Ahogy öregszel, tudod mi lesz? Most még a huszonéves csajokat nézed meg, a többi korosztály túl öreg. Aztán már ahogy idősebb leszel, válogatsz a 30-asokból, aztán a negyvenesekből... egyre több lesz az a korosztály, aki számításba jöhet! Hát nem remek kilátás?!

2011. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Uram,


Önnek egyértelműen kapuzárási pánikja van:))


25 N

2011. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Én is 30 fele megyek (pár hónap) és én is így vagyok. Bár még nem nézek ki annyinak mint amennyi vagyok, de tényleg én is veszem észre az arcomon a változásokat. És ez nem ráncokban nyilvánul meg, nem vagyok sehol ráncos! Hanem már felnőttes az arcom...legalábbis nincs már tini pofim :P

És én is nézem a tiniket, de jó nekik :D

2011. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

87ben születtem, és néha ámulok, mikor valaki mondja, hogy ő meg 94ben. mondom én akkor már az általános iskolát kezdtem :)


naja, ilyenkor érzem, hogy öregszem :) mivel mást nem tudok csinálni, így elfogadom.

2011. szept. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Szar ügy. A fiatalabbaknak szebba bőrük, babább az arcuk. Egyre többet kell költeni szépségre, egészségre. Harcoli kell ellene. De a vidám élet megfiatalít. Viszont nem szeretném a húszévesek éretlen agyát. Nekik nincs még elég élettapasztalatuk, rálátásuk.


Meg az öregedés nemcsak külsőre vonatkozik. Belül is öregedik az ember, rugalmatlan lesz, merev, attól kell óvakodni!



Tegyél meg mindent, és onnanstól kezdve ne foglalkozz vele!


A kor csak egy szám!

2011. szept. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz feldolgozni a fiatalság elmulását. Az is egy veszteség, ami nem csinálható vissza:(


Sportolj sokat! Az jót tesz, növeli az energiaszinted!

2011. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként tényleg abból a szempontból kell megközelíteni a dolgokat, hogy ahogy idősödsz, olyan önismereti és egyéb értékes tapasztalatok birtokába jutsz, amik egy tiniből még teljesen hiányoznak. Én pont ezért nem szeretnék újra 16-20 éves lenni.


25 N

2011. szept. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mindenki öregszik, ez az élet rendje.

Ha értelmesen töltöd az életedet, akkor nem zavar az öregedés.

Csak akkor, ha a munka se jó, a párkapcsolat se jó, az életed sem jó, az évek meg csak mennek-mennek semmi haszon fejében.

Így nagyon rossz elfogadni az öregedést.

De, ha van valami, ami kitölti az életedet, akkor nem törődsz vele.

2011. szept. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!