Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feldolgozni az...

Hogyan lehet feldolgozni az öregedés tényét?

Figyelt kérdés
Mert az évek engem se kímélnek és pl hogy mást ne említsek, de mindig jönnek fiatalabb lányok, fiúk, akiket látunk az utcán.
2011. szept. 18. 21:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Férfi vagyok, közel a harminchoz."


Te nagyon beteg vagy, ha már most ezen pánikolsz!!

Mit fogsz csinálni majd 60 évesen???

2011. szept. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Sportolok napi rendszerességgel, h karban tartsam magam, ezzel nincs gond. Kicsit üresnek érzem mégis az életem, bár munkám van szerencsére, de a szabadidőm (főleg hétvégén) nincs igazán kivel eltölteni. Persze keresek barátnőt, csak annyi ember hajt mostanában a karrierre és nincs ideje a másikra szinte. :(

Kapuzárási pánik lenne? Nem hinném, az jóval később jelentkezik.

Néha úgy érzem, h hasztalan telnek az éveim, amiket (természetesen) később senki nem ad majd vissza. :(

2011. szept. 19. 08:22
 23/27 anonim ***** válasza:

Akkor neked inkább az a bajod, hogy nincs barátnőd. Én is harmincas férfi vagyok és ebben a cipőben járok, amíg volt barátnőm, addig nem érdekelt a korom. Csak most kezdtem ezzel én is foglalkozni...

...mert rossz érzéseim vannak ezzel kapcsolatban, mármint hogy a legtöbb nő idősnek gondol és nem fogok már tetszeni egy nőnek sem. Erre a megérzésre lehet, hogy rájátszik az, hogy fent vagyok több társkeresőn is és nálam idősebb nők írnak, emellett sokszor látom, hogy több nő is nála fiatalabb férfit keres. Nem mintha a húszas éveimben könnyebb lett volna, társkeresőről soha nem találtam párt, mindig offline sikerült és néhány alkalommal a chatről is.

Találnod kellene egy nőt és vele együtt biztos, hogy könnyebb lesz feldolgozni az öregedést is.

2011. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Megértem,ha néha úgy érzed, öregszel. Én is (32/N) ha a tükörbe nézek, látom azokat a ráncokat és zavar,megijeszt. De valaki azt mondta nekem, hogy ne azon keseregjek, hogy múlik az idő, inkább annak örüljek, hogy ezt az "öreg" kort is megértem. Olyan sokan halnak meg fiatalon és nem érik meg az öregkort, én inkább legyek ráncos, mert az azt jelenti, hogy megöregedtem, tehát megértem az öregkoromat. :)


Amúgy van egy 31 éves barátnőm, épp normális pasit keres,mert nagyon szerencsétlen a párkapcsolatokban. Ő is sokat sportol, konditerembe jár,amikor teheti,mert másképp nem tudott fogyni, hiába alig evett. Nem egy nádszál,de szerintem jó alakja van,ne egy hájas nőre gondolj, de nem is egy modell alkat. Viszont rengeteg szeretet képes adni és viszont is elvárja. Ha érdekel,irj privit,küldök képet és ha nem tetszik,akkor nem is tudott róla és legalább nem bántjuk meg. Valamint írok még róla priviben,ha érdekel és nem csak unalomüzőnek keresel barátnőt,hanem tényleg komolyan gondolod.

2011. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Kedves:

A válasz írója 92%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:05 !


Írhatnál a privimre te is (mert ki tudja neked hányan írnak az én nevemben...), ki volt rakva már a kérdésnél is. Természetesen érdekelne a hölgy, akit írtál a kommentedben. :)

2011. szept. 19. 21:08
 26/27 anonim válasza:
ugyan már, nincs semmi baj az öregekkel, egy csomó jófej van köztük is, engem csak az zavar az öregedésben, hogy egyre közelebb kerülsz a halálhoz.
2011. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Vicceltek? Ma már a 30 kifejezetten fiatal kornak számít. Mit szóltok majd 50 évesen?
2011. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!