Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fene van velem?

Mi a fene van velem?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyok a párommal akit nagyon szeretek, és vele tervezem a jövőt, de pár hete új suliba kerültem, és egyik osztálytársammal nagyon jóban lettünk. Azon kapom magam, hogy egyre többször jut eszembe. Annyira jókat röhögünk, és olyan szimpatikus...Persze a párommal akarok maradni és nem akarom elveszíteni, de akkor miért jár a fejemben a szaktársam? Volt már valakivel hasonló? Fellángolás lenne ez? Elmúlik?

22L


2011. szept. 22. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
Fellángolás, de komolyra is fordulhat, ha nem vigyázol. Ha a pároddal akarsz maradni, kerüld az osztálytársad.
2011. szept. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Másik faszra vágysz, már unod a régit.
2011. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem bántásként, de ennek szakítás lesz a vége! - ha nem emiatt a fiú miatt, de idővel külön fogtok menni, a tini szerelmek álltalában így végződnek.
2011. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen az élet általában erről szól. Ne hidd, hogy attól, hogy valaki mellett elkötelezed magad, az azt jelenti, hogy mást már meg sem fogsz látni az életben soha. Mi 7 éve vagyunk együtt, van két gyerekünk, részemől az az igazi szerelem elmúlt, de minden tekintetben szeretem a férjem és elégedett vagyok vele. Attól függetlenül élénken kívánom a régi érzéseket, megismerni és beleszeretni valakibe, flörtölni....nehéz, még álmodni is szoktam arról, hogy szerelmes vagyok valakibe, aki soha nem, a férjem... Aztán ellen kell állni, ha komolyan gondolod. Lehet, hogy még kicsit szerelmes is leszel valakibe, a szívünket nem irányíthatjuk! De az ellenállás azzal kezdődik, hogy, ha valakihez vonzódni kezdenél, azt csírájában elfolytod, egyszerűen nem haverkodsz vele, megerőlteted magad, és távol tartod magad tőle fizikailag, amennyire csak lehet, és a gondolataidból is meg kell próbálni kiűzni. Persze lehetsz a 8x házasodós fajta, aki enged mindig az új kísértésnek! Ki tudja mi a jó. Én maradok, legalább is eddig sikerült. Sok sikert. Nem ez lesz az utolsó, sőt, minél régebbi a kapcsolat, annál inkább hajtja az embert a flörtölési vágy. Nekem volt olyan kollégám aki oly csúf volt, mint az ördög, mégis jutott eszembe elalvás előtt romantikus képekben, mert jófej volt. Kapuzárási pánik. Ez van, győzd le!
2011. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


Köszi a hozzászólást, ebből csak annyit szűrtem le, hogy az intelligenciád a béka segge alatt van:)

2011. szept. 22. 14:59
 6/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:42


Köszi, de nem hiszem hogy szakítás lesz a vége, 18 évesen már nem tiniszerelem, az megvolt előtte.

2011. szept. 22. 15:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez mindenkivel elo fordulhat,de tenyleg az lenne a legjobb ha kerulned .persze nem feltunoen .,meg ne sercsd .,de ha nem akarod megcsalni a parod es elhagyni ,akkor jobb ha ezt teszed.,mert valahol bennunk is el a kis ordog .,es a kivancsisag .,jol esik egy ket bok .,flort .,stb ,,de attol meg ensem csaltam meg a parom ..nekem is vannak mas pasik az eszembe.akikkel eljatszadozok gondolatba .,es tudva tudom hogy nem kellene nekik konyorognom .,de pontosan tudom ,.hogy mekkora hibat ,es veszteseg erne a parom nelkul .,foleg most hogy holnap kellene szulnom.es mert o a vilagon a legjobb ferj .,de attol .,szerintem ugyan ugy o is igy van vele.,szoval csak pozitivan .,merd fel magadban azt hogy mit miert csinalnal.,
2011. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem osztasz ki valamivel, ha már mindenkinek jutott?
2011. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:47



Köszönöm, ez volt a leghasznosabb! Talán tényleg kicsit hiányoznak a négy évvel ezelőtti dolgok, az újdonság érzése, izgalmak....De akkor jobb lesz ha távol tartom magam.


________________________________________________

Achillesnek is köszi!

2011. szept. 22. 15:02
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem kiosztásnak szántam, kivéve a f*szozóst.
2011. szept. 22. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!