Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetném vissza az...

Hogyan szerezhetném vissza az exemet? Nagyon szeretem.

Figyelt kérdés

Februárba szakítottunk,de nem volt békés a történet.Néha-néha beszélünk.Nekem azóta volt párkapcsolatom,neki nem.

Szerintem ő már továbblépett.

Én a volt párommal augusztus közepén jöttem össze,azt hittem,vele tudok felejteni,de mégsem.Szakítottam vele 1 hete,nem akarok senkit kihasználni.Én még mindig ugyanúgy szeretem őt,mint régen.

Hogyan tudnám visszakapni?Nem szeretném a szeretlek még,kezdjük újra,utolsó esély dumát,mert tudom,hogy nemet mondana,rá szeretném vezetni,hátha újra megszeret.

Ha nem,akkor persze megpróbálok tényleg továbblépni én is,de egy utolsó próba mindenkinek jár.

24L , 22 F


2011. szept. 23. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ennek már semmi értelme. Ott volt akkor a lehetőség, valami nem ment, úgy döntöttetek, hogy jobb lesz egymás nélkül. Ha már egyszer felmerül valakinek a szakítás gondolata, akkor onnantól az már nem egy erős kapcsolat.

Lehet összejönne még veled, de kicsi az esély. Viszont már tuti nincs meg az a varázs , ami egy új kapcsolatnál van, nem fog rád úgy felnézni, isteníteni, mintha egy totál új lányyal jönne össze aki nagyon tetszik neki.

Szerintem tovább kéne lépned. Felmelegítve már csak a töltött káposzta jó.

2011. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez már szerintem sem fog menni. Még ha lett volna is esély, szerintem az új kapcsolatodból azt érezte (jogosan), hogy te tovább léptél.
2011. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fiú vagy vagy a lány?
2011. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

már ne haragudj de ha öt szereted hogy tudtal lefeküdni mással?

meg ha továbblépett ne eröltesd.

én azt szoktam mondani hogy az esélyt akkor megkapta mindneki amikor megismert.

2011. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi exemmel januárban szakítottunk. Ő velem...Én még mindig őt szeretem,egyikünknek sincs párja tudtommal.

Egyetértek veled,hogy mindenkinek jár még egy próbálkozás,ha még mindig szereted nem veszíthetsz vele ha megpróbálod!

De számolnod kell a csalódással! Lehet ő már nem érez úgy ahogy azt te szeretnéd és már régen túl van rajtad. Ne éld bele magad,egyszerűen csak kezdj el vele beszélgetni, kérdezd meg nem lenne-e kedve találkozni. Ott úgy is a testbeszéd,stb-ből ki tudod szűrni van-e még esélyed. Ha nagyon közömbösnek érzed ne mondd el mit érzel sztem. Viszont ha úgy látod,hogy érdeklődik és kedves mindenképpen mondd el,hogy te még nem vagy túl rajta,sokat gondolsz rá stb.

:)

2011. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ugye mondják, hogy csak a töltöttkáposzta jó felmelegítve, de ha egymás iránt még nem hűltek ki az érzelmeitek, akkor biztosan mehthető a dolog.

hát mondd meg neki egyszerűen hogy találkozzatok és mondd el neki hogyan érzel.

2011. szept. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy miért szakítottatok. Ha neki elmúltak az érzései, azok nem fognak visszajönni, újra belédszeretni egész biztos nem fog, erre mérget vehetsz. De végülis hiába mondunk neked bármit, be fogsz próbálkozni, de arra készülj, hogy ha ő már túllépett, sík hülyét fogsz magadból csinálni előtte. Mert ha az lenne, hogy még ő sem zárta le, talán lenne esély, de ha túllépett, akkor szerintem ebbe kár akár egy percet is pazarolnod.
2011. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!