Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a furcsa, vagy...

Most én vagyok a furcsa, vagy ez nektek is eléggé gáz lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal tv-t néztünk és ott ment egy műsor, amiben egy társaság épp a szüzességről beszélt, hogy ki mikor vesztette el, hány éves korában. Ezen a témán maradva a páromat én is megkérdeztem, mivel ezt még nem tudom róla. S erre ő nem volt hajlandó elmondani. Kérdeztem, hogy valami gáz van-e. Azt mondta, hogy ő ezt nem mondja el mert magánügy.


Azt hozzá kell tenni, hogy én nem követelőzve kérdeztem rá, hanem csak úgy mert ez volt a téme. Viszont így már szemet szúrt, hogy nem mondta el, mert az összes többi kapcsolatomban soha nem volt gond ezt elárulni a másiknak. Nem volt veszekedés sose, csak ez is egy sima információ és én ezt szeretem tudni.


Miért ne tudhatnám?


Viszont így meg most már gáznak érzem, mert igazából ha egy ilyet nem mond el, akkor még mennyi mást se fog? 1 hónap múlva leszünk 1 évesek. Úgy gondoltam, hogy 1 év kapcsolat után már lehet az ember ennyire nyílt....



nincs igazam?


2011. okt. 3. 13:40
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Eléggé magának való fickó az igaz...


velem vesztette volna el?! Nem tudom...mondjuk volt előttem neki egy 3 éves és egy 2 éves kapcsolata. Legalább is erről tudok. ...hm...?!?!

2011. okt. 3. 13:57
 12/29 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg egy igazán jó kapcsolatban mindent el merünk mondani a másiknak, mindent meg tudunk beszélni és semmi sem ciki, kedves elsőnek is célozva. Nyilván nem kötelező 30 év után sem elmondani, de az számomra nem egy őszinte kapcsolat, ha valamit kérdeznek illik válaszolni...
2011. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem jó, ha az ember mindent tud a másikról. Emiatt idegennek érzed? Akkor a hiba nem az ő készülékében van.


Szerintem fura, hogy ezen ennyire fennakadsz, mi a jelentősége? Ha neked - ahogy írod - mindegy, mikor vesztette el, akkor az miért nem mindegy, elmondja-e?


Ismered a Kékszakállú történetét?

2011. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Lényegében igazad van, de ha nem szeretné elmondani akkor nem tudsz mit csinálni.

Amikor olvastam a szöveged, hirtelen az ugrott be, hogy lehetséges, hogy még az, de mivel lassan egy éve vagytok együtt, ez nem biztos, hogy jó elképzelés. Az viszont benne lehet a dologban, hogy te vagy az első lány akivel együtt volt, és ezért nem akarja megmondani.

2011. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
hát jobb, mintha hazudna valamit, csak hogy te is meg legyél vele elégedve, nem?
2011. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
13:58, ha már így megcímeztél engem is: szerintem meg egy igazán jó kapcsolatban tiszteletben tartjuk még azt is, ha a mi akaratunk ellenére valamit a párunk megtart magának. Az erőltetett kitárulkozás szörnyű, mi ez, gyóntatószék? Meg kell hagyni egy pici privát szférát a másiknak.
2011. okt. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
84%

Majdnem egy generációnyi közöttetek a korkülönbség...

Ami neked természetes,lehet,hogy neki nem az,és régebben nem feküdtek le olyan korán se a fiúk se a lányok,mint manapság.

Amúgy magánügy.

nekem meg azt nem mondta el soha,konkrétan hány barátnője volt előttem.Én kettőről tudok, de számot nem mond...

2011. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
39%
Senki nem beszélt erőltetett kitárulkozásról, ha a párodnak ciki elmondani valamit az az erőltetett mert minek vagy vele? Azt sem mondtam, hogy nem kell tiszteletben tartani a másik véleményét, döntését, akaratát! Csak azt, hogy egy jó kapcsolatban mindent meg tud beszélni két ember, még azt is ha valamit nem akar elmondani!
2011. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
67%
Hát pont erről van szó. Nem akarja elmondani, nem mondja.
2011. okt. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
82%

Én is kerülöm a témát, ahogy csak lehet. 24 éves voltam mikor elvesztettem és ezt elég égőnek érzem.


Annak a lánynak is hazudtam, akivel aztán először lefeküdtem. Annál is inkább, mert ő idősebb volt nálam és több partnere is volt előttem. Azt hiszem 1 vagy 2 lányt mondtam neki, már nem emlékszem...

Azt nem tudom, hogy észrevette-e az ágyban, hogy én kezdő vagyok. De szerintem azért sejtette.


Azóta még egy lány volt az életemben, most 28 éves vagyok.

Kicsit cikinek érzem, de ez van...


Konkrétan a kérdésedre válaszolva, lehet nála is az a helyzet hogy későn vesztette el, és ezért nem akar beszélni róla.

2011. okt. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!