Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én vagyok a furcsa, vagy...

Most én vagyok a furcsa, vagy ez nektek is eléggé gáz lenne?

Figyelt kérdés

Tegnap a párommal tv-t néztünk és ott ment egy műsor, amiben egy társaság épp a szüzességről beszélt, hogy ki mikor vesztette el, hány éves korában. Ezen a témán maradva a páromat én is megkérdeztem, mivel ezt még nem tudom róla. S erre ő nem volt hajlandó elmondani. Kérdeztem, hogy valami gáz van-e. Azt mondta, hogy ő ezt nem mondja el mert magánügy.


Azt hozzá kell tenni, hogy én nem követelőzve kérdeztem rá, hanem csak úgy mert ez volt a téme. Viszont így már szemet szúrt, hogy nem mondta el, mert az összes többi kapcsolatomban soha nem volt gond ezt elárulni a másiknak. Nem volt veszekedés sose, csak ez is egy sima információ és én ezt szeretem tudni.


Miért ne tudhatnám?


Viszont így meg most már gáznak érzem, mert igazából ha egy ilyet nem mond el, akkor még mennyi mást se fog? 1 hónap múlva leszünk 1 évesek. Úgy gondoltam, hogy 1 év kapcsolat után már lehet az ember ennyire nyílt....



nincs igazam?


2011. okt. 3. 13:40
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
NA hát ez az. Én úgy gondolom, hogy ez nem egy olyan téma, amit az ember ne mondhatna el. S egy őszinte és mély kapcsolatban ennek szerintem simán benne kellene lennie. Ahogy én se tartom ezt gáznak elmondani, úgy ő se. S egy csomó ember ezt elmondaná a másiknak szerintem. Nem minden gondolatát akarom megtudni, hanem csak egy sima kérdés volt. S úgy gondolom, hogy ezek szerint akkor ez a kapcsolat nem olyan szinten van, mint amit hittem.
2011. okt. 3. 14:11
 22/29 A kérdező kommentje:

Jó, de szerintem minden normális ember tudja, hogy nem a számok mennyiségétől lesz jó az ember az ágyban, hanem mert jó az érzéke hozzá. Egyszerűen többet ér a minőség mint a mennyiség.


Ergó nem gáz, ha valaki mondjuk 30 évesen előszőr...

2011. okt. 3. 14:13
 23/29 A kérdező kommentje:
Én pl "normális" korban vesztettem el a szüzességemet, mint ahogy más velem egykorú lányok is általában. S ennek ellenére egyáltalán nem nézek más szemmel egy olyan srácra, aki esetleg velem egy idős és szűz még. Nem ítélem el és nem fújjolom. Ugyanúgy van egy olyan jóbarátnőm, aki velem egy idős és szűz még. Nem nézem le és nem mondom rá azt, hogy béna. Tudom, hogy neki egyszerűen csak nem jöttek úgy össze a dolgai. S ettől nem kevesebb mint én vagy bárki más...
2011. okt. 3. 14:15
 24/29 anonim ***** válasza:
91%

"Ahogy én se tartom ezt gáznak elmondani, úgy ő se."


Figyelj, az a baj, hogy abból indulsz ki, hogy ő pontosan a tükörképedként kéne működjön. Pedig ő egy másik ember, és erről talán más az elképzelése.

2011. okt. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy kellemetlen volt neki az első, lehet hogy az elsőt az igaz szerelmével veszítette el, aki elhagyta, így nem akarja feltépni a sebeit, etc.. ezer oka lehet, miért nem mondja el.


Különben is, ha nem akarja elmondani, akkor miért faggatózol? A barátnőm is hasonló, mint te, tudni akar mindent, ami a múltamban történt, de könyörgöm, had legyenek már titkaink!!!

2011. okt. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

"S úgy gondolom, hogy ezek szerint akkor ez a kapcsolat nem olyan szinten van, mint amit hittem."


Mert nem válaszolt egy debil kérdésre? Ezzel a kapcsolattal tényleg baj van, de nem az ő oldaláról...

2011. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Palmnak végig igaza van.


Az első szex privát téma. Az ő életében nagy jelentősége van. A tiédben semmmi. Megkérdezed, ha elmondja, örülsz, ha nem, nem firtatod.


Szerintem ez olyan, mintha a klotyó előtt várnád, hogy: "Na, mesélj, milyet sz@rtál? Miért nem mondod el, nem bízol bennem?"

Kb. ennyi értelme van a kiakadásodnak.

2011. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
10éve vagyok egy nagyszerű kapcsolatban de foggalmam sincs a párom mikor vesztette el,és előttem hány nővel volt együtt.rákérdeztem ő azt mondta nem szeretne róla beszélni,ennyi.Persze érdekelne ,de nem firtatom a dolgot,tiszteletben tartom hogy ez tabu téma.
2011. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

hát mondjuk ha kérdésre nem mondja el, az azért gáz... lehet, hogy 11 évesen és volt azóta 200 nője, az ilyenért meg én tuti otthagynám...

különben miért nem a korodbeliekkel kezdesz?

2011. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!