Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért lépnek félre?

Egyes emberek miért lépnek félre?

Figyelt kérdés

Kérem a moderátorok ne rakják át ezt a kérdét, mert egy 3 éves kapcsolatról van szó. Köszönöm.


A tegnap jött haza a legjobb barátnőm egy kirándulásból és elmesélte nekem, hogy hát megcsalta a párját(egyszeri alkalommal lefeküdt egy ott megismert fiúval), de amúgy nagyon szereti a párját (jelenleg távkapcsolatban élnek, mert a párja külföldön dolgozik); össze fognak házasodni.


A barátnőm most nem tudja mit tegyen, habár mint legjobb barátnője próbáltam ellátni ésszerű tanácsokkal.


Én nagyon meglepődtem ezen beszámolásán, mert 3 évet "kibírt" távkapcsolatban, úgy hogy minden közeledést visszautasított.

Számomra elég összetettnek tűnik ez a dolog, és pont ezért tűnik nehéznek helyes tanácsot adni.



Ti mit tanácsolnátok neki?


2011. okt. 4. 08:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
"A barátnőm most nem tudja mit tegyen," Ne tegyen semmit! Felejtse el az esetet, de többet ne forduljon elő. A távkapcsolat eléggé próbára teszi a párokat, eleinte hiányzik, aztán kicsit eltávolodnak egymástól, megszokják. A barátnőd gyengédségre vágyott, rá lehet fogni a pillanat hevére is, meg az újdonság varázsára stb. Ha szereti a barátját, jobb ha mérlegeli mit adott számára ez a kis félrelépés, mert én úgy gondolom semmit, csak lelki terhet. Ha így érzi, tudja, hogy többet nem tesz ilyent, de ha ábrándozik még arról a másik fiúról, akkor viszont jobb, ha átgondolja, hogy össze akar-e házasodni a barátjával.
2011. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
20%

Azt tanácsolnám neki, hogy húzza le magát a vécén. Tudom, hogy összeházasodok valakivel, de azért szétteszem a lábam egy csávónak,akit éppen akkor ismertem meg-tipikus r*banc stílus. Ha ennyire viszket a p*nája mondja meg a párjának, hogy bocs, de én még sok férfival le akarok feküdni, mert igényem van rá.

Én az ilyen nőt leköpném. Abban meg nem vagyok biztos, hogy évekig kibírta, ha csak egy éjszaka alatt meg lehetett d*gni., csak már annyian mentek rajta keresztül, hogy bántja a lelkiismeret és egyet bevallot neked, hogy könnyítsen magán.

2011. okt. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
35%
Ennyi,,,az élet meg ugyanúgy tovább, mintha misem történt volna!
2011. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
52%
Második válaszoló vagyok. Bezzeg ha én férfiként követnék el ilyet én lennék a disznó aki csak a farka után megy. Mért nem tudjátok ti nők saját magatokat is ugyanolyan elbírálás alá vetni?
2011. okt. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
"jelenleg távkapcsolatban élnek, mert a párja külföldön dolgozik" Ez a probléma első fele. A második(amit előttem is leírtak) a barátnőd egy pics@. És viszket a nunij@ plusz egy gerinctelen féreg is. Ne hallgassa el a dolgot. Remélem a vőlegénye megtudja és leköpi, ebben az esetben bele is rúghat. Kint keresi a pénzt a szerencsétlen marha, hogy ennek a ribíínek jobb életet biztosítson. Ez meg hátba döfi az első jöttmenttel. Kötelet a barátnődnek, nem jó tanácsot!!!!
2011. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
56%
ha már most ilyen lazán félretöcskölt, később is meg fogja tenni!! azt tanácsolom neki, vallja be a párjának és VISELJE A KÖVETKEZMÉNYEKET!!!
2011. okt. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%

Azért, mert hiányzik valami a kapcsolatukból.

Ha valaki boldog a párjával, az nem lép félre, ha nem boldog, akkor megtörténhet.

Én megértem, nőként mondom ezt.

Megértem nőben is és férfiban is.

Van olyan feleség, aki egy hárpia, a férj meg megszédül egy percre, és más nő ágyában köt ki.

Ugyanúgy van olyan férfi, aki egy rideg, önző bunkó.

Az ő feleségét is megértem.

Nem tudjuk a hátterét ezeknek a dolgoknak.

Nem mindig az az ember a patkány, aki félrelép.

Lehet, hogy olyan légkör van otthon, amiből csak menekülni lehet.

"Ne ítélj, hogy ne ítéltess." Mindig ezt mondom.

Ebben az esetben is.

2011. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
92%
ne tegyen semmit. egy távkapcsolat, ez a "van társ, de még sincs" iszonyatosan igénybe veszi az embert, lelkileg és fizikailag egyaránt, nincs meg a mindennapos intimitás, az összebújások, a csókok, a veszekedések, a kibékülések, a mindennapos gondok, örömök. nem fogadom el, de megértem, ha az ember kísértésbe esik. és ez a lelkiismeret furdalás, amit a barátnőd érez számomra pont azt jelenti, hogy tanult belőle és nem fogja még egyszer megtenni.
2011. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Felejtse el a dolgot,és élje tovább az életét.Nem kell ekkor ügyet csinálni egy kis kalandból,aminek úgysem lesz folytatása.
2011. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 zkriszti3 ***** válasza:
90%
Könnyű nekem mert a párom minden nap hazajön.Nem ítélem el mert nem vagyok az ő helyében.Mit érezne ha a párja megcsalná?Elfogadná férjéül így is,vagy benne maradna a szálka.Tudna úgy élni vele,hogy előtte más is ölelte,pedig ha nem is papíron ,de hűséget fogadtak egymásnak?
2011. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!