Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Különc gyerekből különc felnőtt?

Különc gyerekből különc felnőtt?

Figyelt kérdés

Sajnos vagy nem látom hogy a gyerekem nem olyan mint a többi gyerek,probálom tanitgatni nem sok sikerrel.

Ha a gyerekek játszanak akkor ő nem kapcsolódik be csak mint külső szemlélő nézi őket.

Bárki bármit kér tőle ő azt odaadja(legyen az idegen a boltban,akárki)

Itthon mindenek megvan a helye,és ha az a valami nem ott van odateszi vagy addig nyavajog amig azt oda nem teszem a helyére(egyikünk sem ilyen a családban)

Senki nem érhet hozzá,ne simogassa de lehetőleg ne is szóljon hozzá senki.


Ha ilyen marad nagyon nagy hátránya lesz az oviban mert a különc gyerekeket kiközösitik.Van esélye annak hogy ez változik?Vagy ha ilyen ilyen marad felnőttnek is?Esetleg van itt olyan aki gyereknek ilyen volt de ha közösségbe került akkor megváltozott?

Most 20 hónapos.


2011. okt. 5. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem autista a gyermeked. Vizsgaltassatok meg.
2011. okt. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
amit leírtál az aszpergeres gyerekre jellemző... néz utána a betegségnek és vizsgáltad ki. Sajnálom.
2011. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Első, neked se hiszem, hogy van gyereked. Aggódik a gyerek miatt. Nem tudom a miénk le sem száll rólunk, de idegenekkel ő se bratyizik. Vidd el egy orvoshoz, nekik van rá tesztjük, hogy kiderítsék nincs e valami probléma.
2011. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%

Atyaisten,még csak 20 hónapos... Úgyx írtad le az egészet, mintha valami 8 évesől lenne szó...


Nnem kell egyből aspergerre meg ilyen baromságokra gondolni.Tessék foglalkozni a kicsivel,szeretgetni,babusgatni,még ha nem is tetszik neki!El kell vele beszélgetni a saját maga szintjén.Sok-sok türelem kell hozzá.Nem pedig mindjárt kétségbe esni!

2011. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
72%
Vizsgáltasd meg valamilyen orvossal,de szerintem nem autista
2011. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
FromOz: rohadtul nem erről van szó és nem ez a kérdéses, gondolodhatod. Hú de utálom ezt az oldalt. az ember feljön kutyatartással kapcsolatos kérdések miatt, belebukkan egy ilyen kérdésbe és valaki rögtön kioktatja meg lehordja a másikat...kb. ez az oldal plusz a mónika show mutatja igazán, hogy milyen buta emberek élnek az országban.
2011. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
FromOz egy tirpák
2011. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Ja, és ebből nem a szülőnek származik problémája, hanem a gyereknek, ha felnő. uhh..najó. megyek is innen.
2011. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Ennyiből én is Aspergeresnek tippelném, ami az autizmus enyhébb formája, de nyilván az tudja megmondani, aki ért hozzá. Szóval keress szakembert, ha mégsem, akkor legalább megnyugtat, ha meg tényleg ez a gond, megmondja, mit lehet tenni.

Amúgy meg az is lehet, hogy tényleg különc. Rokonságban volt ilyen, aki kicsiként is kilógott a sorból, majd nagyként is. Ennek ellenére jól boldogult, szinte zseniként.

2011. okt. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
(az első kommentelőnek irtam. korrigálok)
2011. okt. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!