Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az anyja...

Miért viselkedik így az anyja egy felnőtt férfival?

Figyelt kérdés

barátomnál lakik az anyja már régóta, úgy ismertem meg h ő már ott volt. azon már túl vagyok h lehet mindig kerülgetni, de a beszólásai elég furcsák. Nem nekem szól be, de a majdnem 40 éves fiával úgy beszél a jelenlétembe is mint egy kisgyerekkel. "Hozd ide, Zárd be, Pakolj össze..."

Teljesen megalázóak ezek a parancsok, meg a hangsúly ahogy mondja ezeket, sokszor már nekem kellemetlen h ilyen dirigálós a mama.

Szerintetek miért nem veszi figyelembe hogy ott vagyok és h ne járassa le így a fiát?


2011. okt. 31. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Többek között ezért sem egészséges együtt lakni a szülőkkel. Nincs magánélet. Gondolom ez nála már reflekszből jön, és nem is fog változni.
2011. okt. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megszokta mar mind a ketto. Ugy latszik kicsi fia sem banja.
2011. okt. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
A fia egy puhap.cs. Azért beszél így vele, mert megteheti.
2011. okt. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is olyan kiábrándító a fiára nézve amikor ezek az esetek vannak...
2011. okt. 31. 08:44
 5/9 anonim ***** válasza:
a fia azért tűri, mert tehetetlen - nem akar konfliktust - együtt kell élnie vele :(
2011. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jó dolog a szülői együttlakás. Egy idő után mindkét fél terhet jelent a másikra. Tudod: "messziről szeretni jobb, mint közelről utálni" :)
2011. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Pont azért,mert ott vagy.Mert azt akarja demonstrálni,hogy ő a főnök.(a tiéd is,közvetve)Ennek csak rossz vége lehet,mert sajnos,akiket ilyen módon zsarol érzelmileg az anyjuk,azok már egyfajta függőségi viszonyban vannak,magyarul,igénylik is a zsarolást.A megoldás csakis a különköltözés,és anyukának nem kulcsot adni a lakáshoz.
2011. nov. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a férfival van a gond.Tudni kell ki a családfő
2011. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyértelműen a fiú hibája hogy az anyja a nyakán él és nem volt képes leválni a szülőjéről 18-20 éves korban, sem érzelmi sem fizikai szinten. Afölött lehet anyáskodni, aki hagyja.
2011. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!