Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a lányod el...

Mit szólnál, ha a lányod el akarna költözni egy férfihez, akit chaten ismert meg?

Figyelt kérdés
22 éves, eddig itthon élt, egy határszéli városban... Most Budapest, egy 30 éves férfihez, akivel chaten beszélt eddig, 5x találkoztak...
2011. okt. 9. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Ha már 5x találkoztak, akkor nem szólnék semmit.
2011. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%

Szégyellném magam, hogy olyan befolyásolható személyiségnek neveltem, akit így be lehet palizni.

Tenni nem sokat tehetsz.

2011. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Azt, hogy korai. De egy 22 évessel nem nagyon tudsz mit csinálni.
2011. okt. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
van 1-2 ember akit cseten ismertem meg, pár alkalom után találkoztunk bulikban, a mai napig tartjuk a kapcsolatot. szerencsére mindig normális embereket fogtam ki, bár elég jol ráérzek a jo emberekre. ha normális a férfi, nem gáz.. ha a lányod meg tudja itélni, nem lehet nagy probléma, legfeljebb visszaköltözik haza
2011. okt. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Uram Atyám... én ismerek egy ilyen valakit, pedig az már 30 is elmúlt. Természetesen miután összeköltöztek, kibújt a szög a zsákból és a mézes-mázas nagy szerelmes gavallérból hirtelen agresszív vadállat lett!!!!! Még épp időben lépett le a lány (amikor nem volt otthon a barom állat), nem sok kellett már a bántalmazáshoz!!!
2011. okt. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

5 alkalom pff...

én is ismerkedtem már neten és mikor élőben is találkoztunk tényleg olyan volt mintha már ismernénk egymást, de hozzáköltözni valakihez legalább 1év ismeretség és együtt járás után leghamarabb, szerintem.

2011. okt. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
63%
Ha nagyon aggódsz érte, kérd meg, hogy találkozhass te is a pasival, hívja meg hozzátok. De csak nyugodtan, amolyan "szeretném megismerni a leendő párodat" dologgal állj elő. Aztán meglátod, hogy milyen is az illető, valóban kell-e félned vagy csak túlreagálod.
2011. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Volt már nálunk, szimpatikus, de mégis féltem a lányt.
2011. okt. 9. 23:24
 9/22 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem majd pár hónapnyi járás után költözzön hozzá!És ezt nem azért mondom,mert a chatről ismerte meg, hanem csak általánosságban!
2011. okt. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
15%
A húgommal ugyanez volt. Még nem is találkoztak mikor szakított a vőlegényével miatta. Kb 3x találkoztak mielőtt összeköltöztek. 2 éve boldog pár. Apuék is ki voltak akadva, de felnőtt nő, ahogy a te lányod is. Nem tudsz mit csinálni.
2011. okt. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!