Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a megengedhető max...

Mennyi a megengedhető max korhatár férfi és nő között, ha a nő az idősebb?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy tartós kapcsolat céljából,és nem csak sex...
2011. okt. 12. 11:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem teljesen mindegy, hogy mennyi a korkülönbség.


Ha az a két ember jól érzi magát együtt és szeretik, tisztelik, becsülik egymást, akkor őket nem fogja érdekelni, hogy a 26. Jancsika, aki éppen elmegy mellettük az utcán mit fog gondolni.

Természetesen elég 'gusztustalan' lenne, ha egy 70 éves nyugdíjas néni egy 26 éves fitt férfival csókolózna az utcán.. Sokan - köztük én is - undorodva néznék rájuk... De mi jogom bele szólni?! Semmi ... véleményem van, pofámat meg befogom.


Egyik ismerősöm 16 évesen jött össze az akkor 52 éves barátjával. [Természetesen a pénz miatt...] Véleménye mindenkinek volt. Szüleinek meg 18 évesen közölte, mikor már nem tudtak semmit sem tenni a kapcsolat ellen. Mai napig együtt vannak (25 éves a leányzó) és van két gyerekük, akiket szeretnek.

2011. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
15%
Nem jól olvastam el a kérdést, ha a nő az idősebb, akkor szerintem 2-3 év esetén nem számít, de ha több, akkor szerintem majdnem mindegy, hogy 8 vagy 18 év, mert így is-úgy is sokan fognak megjegyzéseket tenni (a pénzéért vette el). Mások meg elfogadják majd a kapcsolatot ettől függetlenül.
2011. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
csak a kérdésre válaszolok: szerintem max 3-4 év a nő javára az, ami még nem valószínű hogy bármiféle problámékhoz vezetne.
2011. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

én 4-5 évnél nagyobb korkülönbséget nem vállalnék be, másoknál 9-10 év korkülönbség fölött tartom furának. független attól, a férfi vagy a nő idősebb, tíz év mindkét irányba tíz év...

mondjuk ahol a pali sokkal idősebb, ott gyakran töketlen csávóról van szó, aki olyat keres, aki fölött uralkodhat. ezért tartom kicsit neccesebbnek ezt a felállást, mint a fordítottját. azt nem tudom, hogy ha a nő kifejezetten fiatal pasit keres, akkor ez-e a szándéka, mert értelemszerűen rám nők nem szokta nyomulni, csak pár idegesítő vén f*sz, én meg nem kezdek nálam 5 évnél fiatalabb sráccal.

2011. okt. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat......most akkor konkrétan leírom,miért kérdeztem,mert a barátom 22 éves én meg 38,,,szóval első hallásra gázzzz,de imádjuk egymást,,,,,,
2011. okt. 13. 18:30
 16/25 mertigen válasza:
Hát 22 évesen egy férfi ritka esetben érett de egy nő 38 évesen ritka esetben nem érett ! Na most ha imádjátok egymást a kérdés az hogy ti mennyire vagytok érettek erre a kapcsolatra ! Kétesélyes a dolog !
2011. nov. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszokat !!!!!!! tetszik,hogy mindenki őszintén leírta amit gondol,,,azért is tettem fel végülis ezt a kérdést,mert kiváncsi voltam a véleményekre,de úgy érzem nem változik semmi,,nálunk ez a 16 év,,,mmmmm,én sokallom,de a barátom ő nem,,de most nincs visszaút,annyira szeretjük egymást,és nincs anyagi háttere a dolognak,,,
2011. nov. 9. 09:49
 18/25 mertigen válasza:
Hogy érted hogy nincs visszaút ?? Annyira tombol a szerelem vagy már elindultatok egy közös úton ?
2011. nov. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Bár régi a kérdés, de nálunk is pont ugyanilyen számok vannak. És együtt vagyunk, jól vagyunk:) Remélem, ti is.
2012. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen...koszonom...meg mindig jol meg vagyunk... :)
2014. júl. 2. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!