Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a 2...

Mi a véleményetek erről a 2 névről?

Figyelt kérdés

Nem soká szülni fogok, ikreim lesznek. 2 kislány. :)

Úgy gondoltuk,hogy Izabella és Elizabett lesz a nevük.

Az Iza az tuti, de a másik még változhat. Esetleg valami ötlet?


2011. okt. 17. 16:49
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Itthon Dorottya ként lesz anyakönyveztetve.
2011. okt. 17. 18:52
 32/44 anonim ***** válasza:
0%
Akkor is csúnya.. a hártya jut róla eszembe. fúj.. : ) Elizabett!!! Az Izabella meg Izának becézve idióta. Bella, az sokkal szebb. Bella és Betta.. >;)
2011. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, de azért örülök hogy az én nevemet kapja :) A többieknek pedig, hagy döntse már el a kérdező, hogyan fogja hívni és mi tetszik neki! És az hogy Ferenc József feleségét úgy hívták, nem biztos hogy az fog a kedved kérdezőnek tetszeni!
2011. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
18:53, nem kéne itt fújolni, azért vagyunk emberek mert mindenkinek más tetszik!
2011. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
Kedves nem tudom ki, aki itt szidja a Dorottya nevet: Milyen jogon mondod te azt meg, hogy az Iza becézés..nem is tudom minek írtad.. idióta? Mivan ha nekem az tetszik? Csak ne te mondd már meg,hogy hogyan becézzem az egyik kislányomat! + Véleményt kértem, nem osztást... Megmondtad,hogy neked az Elizabett jobban tetszik. Köszi szépen, ezen túl nincs itt keresni valód. Nem kell megmondani,hogy nekem mi legyen a szép és jó. Iza és Dotti. Többiek, köszönöm! :)
2011. okt. 17. 19:01
 36/44 anonim ***** válasza:
én csak kedves dorottyákat ismerek, amúgy én a helyedben lehet a rebekát választanám, az hosszú és angliában is létezik
2011. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Nem oltást kaptál, hanem véleményt. :)
2011. okt. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
59%
Jaj nagyokos, mit dumálsz arról, amiről nem vagy képben. Egyik ismerősöm Dorothy (igen, így) és nem külföldi egyik szülője sem és itt anyakönyvezték már 19 éve. Egyébként meg attól, mert neked nem tetszik, még nem kéne így leszólni, hogy fúj, meg cigánynév. Ha annyira odavagy a Belláért, akkor meg gondolom 13 éves Twilight rajongó vagy.
2011. okt. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
0%

19 éves nem twilight rajongó vagyok. :) Előítéletes!! A Bella gyönyörűséget jelent. És tudhatnád, hogy a Szépség és a Szörnyetegben is Bell(a) van.. Lehet, hogy Szépség és a Szörnyeteg fan vagyok? :OOOOO

[link] és itt nincs Dorothy... pedig októberben frissítették a listát. BOCCSSS! :)

2011. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Ne okoskodj már utolsó! Ha neked tetszik ez a név, add azt a gyerekednek, tényleg a kérdező döntse már el hogyan fogja hívni a kislányát! Nem értem mi a cigányos a Dorottyában, jelentése Isten ajándéka, és ritka is, nem annyira tucat név. Én imádom a nevem! Ha neked nem tetszik erről ennyit, mi sem piszkáljuk a Bellát!
2011. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!