Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a 2...

Mi a véleményetek erről a 2 névről?

Figyelt kérdés

Nem soká szülni fogok, ikreim lesznek. 2 kislány. :)

Úgy gondoltuk,hogy Izabella és Elizabett lesz a nevük.

Az Iza az tuti, de a másik még változhat. Esetleg valami ötlet?


2011. okt. 17. 16:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

Elmondtam a véleményemet.. Ahogy mások elmondták a véleményüket az én gyermekem nevéről.

A Dorottya nem cigányos amúgy... a Doroti. Így leírva, na az cigányszokás, ennyire külföldi nevet magyarosan adni.

Értőolvasás... -__-

2011. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
Nekem tetszik az Elizabett is, pláne, hogy kiköltöztök majd. Szerintem maradjon ez a kettő. Gyönyörű nevek, biztos tündériek lesznek. És az is nagyon tetszik, hogy van valami hasonlóság a két névben, de mégis különböznek. Ennél jobbakat szerintem nem találtok. Ne hagyd magad eltántorítani ezektől! :))
2011. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Szia! Ma nov 19. van. Most olvasgattam a sok hozzászólást. És nagyon kíváncsi lettem, hogy végül is mit döntöttetek? De tök mindegy, hogy mi is lesz, (vagy lett :) ) a nevük, csak egészségesek legyenek!!! Sok sikert a szüléshez, és a babucik felneveléséhez!
2011. nov. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

Nekem nagyon tetszik az:

Olívia,Otília

Blanka,Bianka

Luca,Laura

Zsálya,Zselyke

Réka,Regina

Petra

2016. okt. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!