Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Én...

Mit gondoltok erről? Én túlzom el az esetet?

Figyelt kérdés
A páromnak(29 éves)irogatni kezdett egy 19 éves csaj.Hogy milyen jól néz ki,meg szép a szeme,meg majd meglátogatja egyszer egyszer.Ezeket én véletlenül olvastam el nem vagyok más leveleiben túrkáló!A páromtól rákérdeztem,hogy mi ez erre ő ne foglalkozzak vele,mert már régről ismeri.De aztán láttam neki ez imponál és ő is visszaírt.Ekkor elkapott az ideg és írtam a csajnak akinek szintén van párja!Ő mindent tagadott még azt is,hogy ismeri!Aztán írt a páromnak smst hogy állítson le engem.Erre velem kezdett el kiabálni és ez nagyon fájt.Nehezíti a helyzetet,hogy van 2 gyerekünk.Egyszerűen nem bízok mostmár benne,és nem tudom mit tegyek.Ha nem volt semmi akkor a csaj miért tagadott?Megcsalt ezen kattogok folyton!?Adnátok tanácsot mit tegyek?!köszi
2011. okt. 17. 19:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

A roszabik eset hogy megcsalt, a "jobbik" eset hogy csak bejön neki ha már így le ordibált érte...Szerintem ez gáz neked van igazad, és Ő ordibál le?A 2 gyerek miatt gáz a helyzet ugye bár.:S

Szerintem ülj le a barátoddal és úgy beszéld át vele ezt a témát hogy lássa hogy téged ez bas*otul zavar, nem tudod hova tenni a történteket.Én a helyedben nagy beszélgetsét intéznék és ultimátokat szabnék ki hogy ha azt szeretnéd hogy rendeződjön ez a kapcsolat.Állítsd kész tények elé legyél határozott magabiztos, készülj fel elötte.Ha nem teszed meg lehet késöbb is félre megy így még lehet megmented vele a kapcsolatot.Ne kíméld.

2011. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 bánomisén ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de a párod egy idióta. Családos ember létére mit levelezget más lányokkal?


Ha meg ennyire a csaj mellé állt, akkor meg ülj le vele és kérdezd meg tőle egy az egyben, hogy mi történt közöttük, hiszen nem csak benneteket, hanem a gyerekeiteket is érintheti ez a történet.


Az biztos, hogy egy kapcsolat bizalom nélkül semmit sem ér, minél hamarabb tisztázd vele a helyzetet.

2011. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%

Házasságban nem flörtölget az ember, főleg hosszabb távon nem. Ti - ha jól sejtem - nem házasságban éltek, így nem tudom, mit ígértetek egymásnak, tisztáztátok-e a játékszabályokat a kapcsolat kezdetén. Ha normális családként akartok élni, társadnak be kell fejeznie a kavarást.


Egyébként nem értem, hogy lehet véletlenül elolvasni a társad SMS-eit...

2011. okt. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy erre azt mondja:féltékeny vagy.Pedig higgyétek el nem de ez kiborított!Miért mondta a csaj hogy nem ő írt?Hát láttam nem vagyok hülye!
2011. okt. 17. 19:52
 5/20 anonim ***** válasza:
Mondj neki mindent amit csak tudsz és azt is hogy mondjon igazat ha nem akar elveszíteni mert elöbb utobb úgy is kiderül, szerintem a csajt is nyugodtan bombázd hogy tálaljon ki fenygesd meg hogy kitalálsz a barátjának viszont ha elmond mindent leszállsz róluk.Menj biztosra és ha ezek után is azt mondja a csaj hogy nem volt találkozás akkor megfogsz nyugodni a barátod szégyenkezni fog és még helyre jöhettek.
2011. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Van bőr a képükön, az biztos.
2011. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem sms,hanem email az iwiwen,mert azt mondta,h belépett az enyémbe szedjem le a képeket!De annyira zavart volt hogy a sajátjába lépett vissza!Én meg azt hittem nekem jött üzenetem....
2011. okt. 17. 19:55
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A csaj valószínűleg betojt, azért tagadott. Ha flörtölt is a pároddal, valószínűleg annyira nem vette komolyan a dolgot, hogy a saját kapcsolatát veszélyeztesse miatta. Ha te írtál neki, akkor gondolom rájött, hogy ezzel az erővel írhatsz, írhatnál a pasijának is, milyen "hűséges" a kis barátnője...

A párodnak tényleg kapd el a grabancát. Valószínűleg valóban nem történt köztük semmi; a hiúságát legyezgette, hogy bejöhet(ne) egy fiatal csajnak is. Csakhogy az ilyen kis "önérzetjavító" flörtök egyrészt veszélyesek, másrészt baromi nagy bunkóság a gyerekei anyjával szemben.

Nyugodtan ijessz rá, mondd meg neki, hogy a következő "gyanús" jelre csomagolhat és mehet amerre akar. (még ha nem is gondolod komolyan.) Ha flörtre, udvarlásra van szüksége, udvaroljon neked, amíg lehetősége van rá, mert ha kiteszed a szűrét már nem lesz visszaút...

2011. okt. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Hajtja őt a vágy a fiatal hús iránt...
2011. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tuti leülnék vele tiszta vizet önteni a pohárba.
2011. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!