Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja elvenni a kedvemet?

Miért akarja elvenni a kedvemet?

Figyelt kérdés
Van a cégnél egy továbbképzési lehetőség, amire jelentkeztem. Három hónap, heti egy délutáni elfoglaltsággal. Az egész harmincezer forint. A saját keresetemből fizetném. És ha valaki elvégzi, 1. többet fog keresni, 2. lehetősége nyílik magasabb pozíciók betöltésére. Eddig minden szép és jó lenne, csakhogy. Otthon lelkesen elújságoltam a páromnak, hogy milyen lehetőségem adódott. Elmondtam neki azt amit itt az előzőekben leírtam, erre az volt a válasza, hogy minek megyek. De bármit szeretnék megcsinálni, mindenre az a válasz, hogy minek. Ha kérdezem tőle, hogy miért azt mondja, hogy felesleges pénzkidobás. Még a KRESZ tanfolyamra is ezt mondta. Azt tudom, hogy ő az a fajta, aki elvégezte az egyetemet, mindent tud, őt már ne piszkálják olyannal, mint tanulás. Az előmenetele sem igazán érdekli. Ezt ugyan nem értem, de elfogadtam. Csak azt nem értem, hogy miért akarja elvenni az én kedvemet is? Mert úgy már nem sok kedvem van menni, hogy tudom, hogy nemhogy nem támogat, de még ellenzi is. Én 33 vagyok és nő, ő pedig 37.
2011. okt. 18. 11:10
1 2
 1/16 bánomisén ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a véleményével, lehet, hogy attól tart, hogy ha sokat tanulsz, a fejére nősz.

Ha van kedved tanulni, akkor tanulj, ha nem támogat, hát akkor a támogatása nélkül. Gyere ide, majd mi támogatunk :-)

2011. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
ne halgass rá. még szép hogy mész. a karriered érdekében ez nagyon kis áldozat. ne is gondolkodj rajta.
2011. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
5%

"Én 33 vagyok és nő, ő pedig 37"


Ebből nem derül ki ,hogy a párod melyik nemhez tartozik.

2011. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is menj el! eppen azt remeli, h a kukacoskodásával majd sikerul elvennie a kedvedet. hát, ne sikeruljon.

es igaza van bánomisén-nek, gyere ide, majd mi támogatunk!

2011. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak irigy, hogy neked még van energiád olyan dolgokra, amikre neki már nem (pl. tanulás). És azért akarja elvenni a kedvedet mert ha te ezt most végig csinálod, lehet, hogy többre fogod vinni mint ő. Ezt pedig a pasik nagyon nem szeretik, mert kisebbségi komplexusa lesz. Én a helyedben mennék. Addig tedd meg ezeket a dolgokat, amíg van rá lehetőséged, mert azok általában csak egyszer adódnak. Pasit meg lehet újat találni :)
2011. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocs, azt hittem egyértelmű, hogy a párom férfi.
2011. okt. 18. 11:20
 7/16 A kérdező kommentje:
Energiája lenne tanulni de nem érdekli. Semmi újat nem akar megismerni, megtanulni.
2011. okt. 18. 11:21
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő lusta és érdektelen, de te nehogy már fejlődj tovább... Szép.
2011. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

szerintem is attól fél, lehagyod..és az a kapcsolat szempontjából nem lenne jó.

A megoldás abban lenne, ha őt ebből a leállásból (ami nagyon rossz, elvégezte az egyetemet és mindent tud? nane) ha ebből az egyáltalán nem szellemi hozzáállásból ki tudnátok mozdulni (vele együtt keresve).. Megkeresni, mi az, ami lelkesíti, amit tanulni szeretne, amivel foglalkozni szeretne, amiben fejlődhetne..

2011. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 LadyLee ***** válasza:
91%

Nekem érdekes mód már a kérdésből egyértelmű volt, hogy a párod a férfi.


Nyilván azért akarja elvenni a kedvedet, mert nem szeretik, ha a nő sikeresebb / képzettebb / többet keres, stb. Ezt csak egy olyan pasi tudja elfogadni, aki teljesen tisztában van azzal, hogy neki hol a helye a világban, mik az értékei és nem kételkedik a férfiasságában. A pasik többsége sajnos nem ilyen. Ne foglalkozz vele, irány a továbbképzés!

2011. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!